Klausimai apie JeruzalėVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Jeruzalė
Labas vakaras. Kelionės maistas BB. 3 dienos Izraelyje, 3 dienos Jordanijoje. Prašau pasakyti, kokio biudžeto jums reikia pietums, vakarienei? Valgyk mažai, negerk, mėgsti mėsą
prieš 10 metus  •  11 prenumeratorių 45 atsakymų
Kas žino, kokie yra apribojimai Šabo (penktadienio šeštadienį) Jeruzalėje ir Tel Avive. Šiomis dienomis planuoju važiuoti prie Negyvosios jūros ir iš Jeruzalės persikelti į Tel Avivą (visa tai autobusu iš centrinės autobusų stoties). Ar man bus sunku.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Važiuosiu vidurvasarį. Reikės gerti daug vandens. Kai nuvykau į Egiptą, draugai pasidalijo patirtimi, kaip su savimi pasiėmė kelis litrus geriamojo vandens. Su manimi išsiviriau arbatos ir daug kavos kambaryje (be jos negaliu).Pasakyk man kokia situacija su vandeniu Izraelyje.Kiek kainuoja brangioji? Ar galiu pasiimti su savimi 5 litrus vandens? Ar viešbutyje galima naudotis elektriniu kavos virimo aparatu?Ar kambariuose yra šaldytuvas? Dėkoju
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 12 atsakymų
Noriu vykti savarankiškai(ne su kelionių agentūra)Planuoju imti bilietą per internetą draudimas čia turbūt nesuteiktas.Ar reikia draudimo ir kur jį gauti. Dėkoju
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Pasakykite man, kokia forma rašyti raštelius, paliktus Raudų sienoje, maldos ar palinkėjimo forma? O tu gali atsinešti giminaičio parašytą raštelį ir padėti jam arba užrašyti kitu vardu arba tiesiog parašyti jam.Ačiū
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
Noriu aplankyti Jeruzalės šventas vietas ir šiek tiek paplaukioti Negyvojoje jūroje.Padėkite išsirinkti ekskursiją, jei įmanoma ne brangią. Atvykstu is Kijevo,ar verta važiuoti vidury vasaros.Turiu daug klausimų.Pateikite vertingų rekomendacijų.Ačiū
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 59 atsakymų