Klausimai apie ZakintasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Zakintas
Vaikinai, aš vėl prašau pagalbos. Norime pailsėti Zakinte birželio pabaigoje – liepos pradžioje. Kyla klausimų: ar bus šilta jūra, kokį kaimą pasirinkti (tyla, be vakarėlių, gili jūra, be vėjo). Ir dar, ar yra tiesioginiai skrydžiai iš Kijevo ar tik per Atėnus? Ačiū visiems
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Viešbutis 3-4 žvaigždučių
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Domina šeimyniniai viešbučiai Zakinto, Lefkados, Kefalonijos salose
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena. Kas buvo „Strofades Beach Hotel 3 *“? Norėčiau sužinoti nuomonę apie tai ir kokias vietas galima aplankyti pėsčiomis nuo jo? Kaip patekti į Zakintą? Dėkoju
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Laba diena. Pasakyk man, šalia kurio miesto yra geriausia jūra Tsilivi ar Kalamaki?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena. Prašau pasakyti man gerą, nebrangų viešbutį Zakinte? Dėkoju
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man, kas buvo arba žino vietą 2 + 2 vasarnamyje? Kiek lovų ir kokios?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Važiuojam į Zakintą su 1,5 metų vaiku. Jie pasiūlė vieną iš trijų viešbučių – Mira Zante Royal, Mira Zante Imperial ir Palazzo di Zante .. Žinau, kad jie visi šalia ir beveik viena teritorija, bet vis tiek kurį pasirinkti? atsiliepimai skiriasi. Svarbus maistas ir kambarių būklė.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Nusprendžiau, kad rugpjūčio mėnesį vyksime į Zakintą. Galvoju pirkti kelionę į Ilariją. Ar netoliese yra paplūdimys? Ar yra kur vakare eiti pasivaikščioti? Kiek kainuoja paspirtuko nuoma? O mašina? Ar šalia viešbučio stoja autobusai? Ar viešbučio pertvaros yra normalios? (Mes buvome Italijoje, todėl kaimynas trukdė mums miegoti savo knarkimu, tarsi jis miegotų mūsų kambaryje.) Ar darbuotojai kalba rusiškai ar angliškai? Pasakyk man. Taip pat patarkite kur nueiti, pasivaikščioti ir nusifotografuoti (vyras profesionalus fotografas). Beje, ar galima brangią kamerą palikti kambaryje ir ar galima išsinuomoti seifą? Ką atnešti kaip suvenyrus artimiesiems?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sakyk, prašau, kas buvo Limni Keri paplūdimyje – ar ten geras paplūdimys? Ar galima ten maudytis 3 metu vaikams (t.y. seklumoje, smėlyje ir pan.)? Man labai patiko šis paplūdimys nuotraukoje, nes ten auga tamariskai (tokie medžiai), o pavėsyje galima sėdėti. Norime ten nuvykti 2 savaitėms ir labai bijome, kad paplūdimyje bus nepatogu.Ačiū! :)
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kefaloni – viešbutis Astra Village miniatiūriniai vaizdo registratoriai
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Viešbutyje būtinai reikia nedidelio boso su terminiu vandeniu ar gydymu šalia, bet reikia ir paplūdimio. Galiu išeiti iš tavęs, jei tai nėra brangu.Einu vienas. Dėkoju. Elena.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Vykstame į šį viešbutį 2 savaitėms. Kas jau buvo, pasakyk pliz, ar kambariuose yra šampūnai, geliai, pastos, kiek rankšluosčių?Kaip dažnai keičiami?
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Prižiūrėjau šį viešbutį, bet jis naujas - tinkle atsiliepimų nėra... Gal kas jau buvo? Labai noriu neatspėti. Šventės nedažnai būna... :)
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rugpjūčio pabaigoje su vyru ketiname vykti į šį viešbutį. Visose svetainėse ir forumuose yra labai mažai informacijos ir atsiliepimų. Pasidalinkite ....
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai