SUPER POILSIS

Parašyta: 9 liepos 2024
Kelionės laikas: 25 birželio — 6 liepos 2024
Kam autorius rekomenduoja viešbutį?: Atpalaiduojančioms atostogoms; Verslo kelionėms; Šeimoms su vaikais; Poilsiui su draugais, jaunimui
Viešbučio įvertinimas:
10.0
iš 10
Viešbučių įvertinimai pagal kriterijus:
Kambariai: 10.0
Aptarnavimas: 10.0
Grynumas: 10.0
Mityba: 7.0
Infrastruktūra: 9.0
2024 liepą ilsė jomė s su ž mona, viskas patiko....Labai patogi vieš buč io vieta, 5 minutė s iki Chanioni centro su visais barais, restoranais, parduotuvė mis, 3 minutė s pė sč iomis iki prekybos centro (pvz. , ATB ar Varus) ir svarbiausia 3 minutes. pė sč iomis iki jū ros.....Vieš butis nedidelis, bet viskas labai graž iai padaryta, be to, yra didž iulis baseinas ir personalas (ypač ač iū Milanai ir Viktorijai), bet koks iš kilę s klausimas buvo iš sprę stas iš karto, visada su š ypsena ir pagarba tau. Labai didž iuliai kambariai (2 kambariai), yra mini virtuvė lė , oro kondicionierius, didž iulis balkonas (2 aukš tas ir aukš č iau), vonia su duš u ir dideliu veidrodž iu, tualetas, plaukų dž iovintuvas, rankš luosč iai ir tt Registratū roje pasirinktinai galite pasiimti dar 2 didelius rankš luosč ius gultams. Kambariai š varū s, valymas kiekvieną dieną , patalynė keič iama antrą dieną . Dar noriu pasakyti apie baseina...jis didž iulis ir į vairaus gylio nuo 1.64cm iki 1.8cm, yra ir vaikiš kas baseinas 0.64cm.
Baseinas buvo valomas kiekvieną dieną , patogū s gultai, š alia veikiantis baras – na, ko dar reikia maloniai vieš nagei? Rekomenduoju š į vieš butį , liksite patenkinti... .
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą