Klausimai apie BatumisViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Batumis
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
Laba diena, 2015 m. birželį vykstame į didelę kompaniją Batumyje, 6 suaugę 5 vaikai, pasakyk kur geriau apsistoti, (jei turite kontaktų) svarstome privačius vilos, namo, buto variantus, (3-5 miegamieji) kad jūra šalia, parkas vaikams ir kavinės kur galima nueiti su vaikais ką pamatyti?? (vaikai mazi 1,2,3 metukai) bet pas mus yra 2 berniukai 3,5 metu kur galima nuvesti?? Kas yra pramogų parkai? (O kas žino jų adresą??) Kaip pigiausia skristi???
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Eisiu ilsėtis vienas, man reikia standartinio kambario, domina šio kambario kaina, nes žiūriu kainas už 2 ir ar yra lauko baseinas ir jei taip, ar veiks spalį
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rugsėjo 10-20 planuojame vykti į Gruziją, patarkite kur apsistoti su 5 metų vaiku. dėkoju
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakykite man, ką reiškia studentų kategorijos kambariai viešbutyje Mercury Batumi 3 *, ar geriau užsisakyti standartinį?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
kokia kaina kapeikos gabalas nuo liepos 5 iki 11 d.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
sveiki vsem. Menia interesyet daleko li Hotel ot Goroda,stoimost nomerov,i kak zabronirovat nomer. Proshitala otzivi ob etom hotele i reshila ostanovica.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Esu iš agentūros ir man įdomu kaip pervesti pinigus?
prieš 13 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Prašau parašyti .Viešbučio aptarnavimas, aprašymas, nuotrauka jei galima??
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
zdrastvuyte, ya xotelbi uznat skolko u vas stoit otel na odnu no4, rezervaciya, i esli est vazmojnast napishite mne vse informaciyu o vashem otele. ya xo4u priyexat na medoviy mesac v iyun mesace do 20 4esla.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
mi bi xoteli s semyoy na naskolka abaydyotsa?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
pasakyk man viešbutį (mažas) 20-30 km nuo Batumio, ir kainas 2 suaugusiems + vaikui. Svarbu, kad paplūdimyje ir su pusryčiais. Idealiu atveju norėčiau išsinuomoti vasarnamį ar kažką panašaus. Ačiū!
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Noriu atvažiuoti pas Jus rugsėjį pailsėti 7 naktims, Du suaugę ir vienas vaikas, viskas įskaičiuota, Kiek kainuos?Ačiū.
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
sustojimas 3 dienoms normaliame ir nebrangiame viešbutyje 3 šeimoms po 5 asmenis, viso 15 žmonių.
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
skolko stoit nomer dlia 8 chelavek na savaitę
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų