Sheriff Hot 2*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 4.010
pagrįstas
1 apžvalgos
4.0 Skaičius
5.0 Aptarnavimas
4.0 Grynumas
1.0 Mityba
8.0 Infrastruktūra
Šeimai priklausanti nakvynė ir pusryčiai. Viešbutis yra išskirtinio Londono SW1 širdyje, vos keli žingsniai nuo Bekingemo rūmų, vietinių teatrų, apdovanojimus pelniusių restoranų, Karališkųjų parkų ir puikių parduotuvių rajonų, tokių kaip Knightsbridge. ir Oksfordo gatvė. Iš viešbučio pėsčiomis nueisite iki autobusų, metro, traukinių ir Viktorijos autobusų stočių, iš kurių galima nuvažiuoti iki pagrindinių transporto stotelių, todėl iki pagrindinių Londono turistų lankomų vietų, prekybos zonų, restoranų ir naktinių pramogų vietų yra tik keli žingsniai.Daugiau →
аватар ampion
 •  keliavo prieš 1 mėnuo
Įvertinimas 4.0
Vieš butis „Š erifas“. Vieš ė ta tris naktis 2024 m. kovo mė n. Sunku kalbė ti apie kainą , jei kainos ir kokybė s atž vilgiu tai brangu, kita vertus, tai yra Londono centras! Pats vieš butis nedidelis, nė ra nei registratū ros, nei vestibiulio kaip tokio, prie į ė jimo yra maž as langelis ir du į ė jimai į kambarius. … Dar ▾ Vieš butis „Š erifas“.

Vieš ė ta tris naktis 2024 m. kovo mė n. Sunku kalbė ti apie kainą , jei kainos ir kokybė s atž vilgiu tai brangu, kita vertus, tai yra Londono centras!
Pats vieš butis nedidelis, nė ra nei registratū ros, nei vestibiulio kaip tokio, prie į ė jimo yra maž as langelis ir du į ė jimai į kambarius. Turė jau 44 kambarį ir jis buvo virš utiniame aukš te (55 laipteliai aukš tyn ir atitinkamai apie jokius liftus nė ra kalbos). Kambarys buvo skirtas trims, jame buvo dvi viengulė s lovos ir viena dvigulė . Viena kė dė ! Prie sienos pritvirtintas nedidelis staliukas, š alia jo yra lizdai, USB, ant jo yra virdulys ir plaukų dž iovintuvas. Buvo tik vienas arbatos pakelis, bet buvo daug kavos ir cukraus. Nedidelė spintelė š varkams (palto ilgis netinka), o joje yra dar du lizdai. Veidrodis ir televizorius. Taip pat yra naktinis staliukas su dviem stalč iais. Kambaryje buvo seifas, bet jis neveikė (baterija nebuvo, bet ir nereikė jo, tad netrukdė , kaip ir televizoriaus pultelis be baterijos).
Tualetas ir veikiantis š ildomas rankš luosč ių dž iovintuvas, duš o kabina su dviem duš ais, duš o ž elė ir muilas buteliuose, nieko daugiau iš higienos priemonių . Viskas labai kuklu. Š alta, o bandymas pasukti akumuliatoriaus reguliatorių nepasisekė . Bet grindys š iltos, sanitarinis kambarys taip pat š iltas. Valymas nebuvo atliktas ir yra informacijos apie tai.
Pusryč iauti galite kitoje gatvė s pusė je esanč ioje į staigoje, tač iau geriau ten rezervuotis iš anksto. Galima naudotis belaidž iu internetu. Apie darbuotojus tikrai nieko negaliu pasakyti, nes nelabai sutikau.
Iš minusų:
- neveikiantis seifas ir nuotolinio valdymo pultas;
- nukritus nuo televizoriaus laikiklio;
- lifto trū kumas;
- Vaizdas pro langą į kiemą;
- pusryč ių trū kumas;
- valstybinis numerio ž enklas yra netvarkingos bū klė s (nudaž yti, surū diję s USB);
Privalumai:
- Patogi vieta ramioje vietoje, penkios minutė s pė sč iomis nuo Viktorijos stoties;
- yra europinis lizdas;
- š iltos grindys;
- veikiantis š ildomas rankš luosč ių dž iovintuvas.
Европейская розетка Ржавые USB Есть чайник и фен Маленький шкаф Минимум Хорошо Вид из окна Требует ремонт


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Britų muziejus
Įvertinimas 9.7
Didžioji Britanija, Londonas
Architektūra, Istorija, Muziejai

Семейный отель типа «постель и завтрак».

Отель находится в самом сердце эксклюзивного лондонского района SW1, в двух шагах от Букингемского дворца, местных театров, отмеченных наградами ресторанов, Королевских парков и великолепных торговых районов, таких как Найтсбридж. и Оксфорд-стрит.

Отель находимся в нескольких минутах ходьбы от автобусных станций, станций метро, поездов и автобусов Виктория с основными транспортными узлами, поэтому основные туристические достопримечательности Лондона, торговые районы, рестораны и ночные клубы находятся всего в нескольких шагах.

Kambarių aprašymas

Отель «Шериф» предлагает номера с ванными комнатами, 26-дюймовыми ЖК-телевизорами и бесплатным Wi-Fi. Все номера оборудованы кроватями с пружинами карманного типа и мощной душевой системой Grohe. В ванной комнате имеются полотенцесушители, антизапотевающие зеркала и бесплатные туалетно-косметические принадлежности. В каждом номере есть принадлежности для чая/кофе.

Adresas 115 Warwick Way, Victoria, London, SW1V 4HT
Telefonai: +44 (0)207 834 0134
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Sheriff Hot
Klausimai ir atsakymai