Santa Marta Hotel 2*– Atsiliepimai

5
Įvertinimas 6.210
pagrįstas
5 apžvalgų
№1 viešbučio reitinge Barselona
Pačiame miesto centre, už kelių metrų nuo Gotikos kvartalo ir paplūdimių įsikūręs viešbutis „Santa Marta“ yra ideali vieta atpalaiduojančioms ir atpalaiduojančioms atostogoms. Šalia viešbučio yra autobusų stotelės ir metro stotys, iš kurių pasieksite pagrindines miesto vietas. Viešbučio vieta ideali tiems, kurie ieško vietos netoli muziejų, paminklų ir uosto. Grupo Gargallo viešbučių tinklas.Daugiau →
аватар
 •  keliavo prieš 9 metus
Įvertinimas 5.0
gera vieta prie jū ros ir pagrindinių lankytinų vietų . Kuklū s pusryč iai, yra pora kambarių beveik kaip nuotraukoje. Viskas sena ir susidė vė jusi, bet dė l ​ ​ Barselonos galite už merkti akis. Esant galimybei, gali už siregistruoti anksč iau nei nustatytas laikas (7 val. … Dar ▾ gera vieta prie jū ros ir pagrindinių lankytinų vietų . Kuklū s pusryč iai, yra pora kambarių beveik kaip nuotraukoje. Viskas sena ir susidė vė jusi, bet dė l ​ ​ Barselonos galite už merkti akis. Esant galimybei, gali už siregistruoti anksč iau nei nustatytas laikas (7 val. jau buvome kambaryje). Aptarnavimas - draugiš kas - ir viskas, ką reikia paaiš kinti ir parodyti (iš karto duos miesto ž emė lapį )
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 9.0
Nuo 01.02 iki 04.02. 12 gyveno su ž mona. Vietos nedidelė s, bet tinkamos. Vieta tokia gera, kad galima pasivaikš č ioti ir yra bet koks taš kas, o net iki stoties nueisite per 1.5 min. Pusryč iai visada į skaič iuoti į vieš butį , nesiskirkite su operatoriais dė l priemokos, melo! Per du kvartalus kavinė Fresco, už pinigus 11. … Dar ▾ Nuo 01.02 iki 04.02. 12 gyveno su ž mona. Vietos nedidelė s, bet tinkamos. Vieta tokia gera, kad galima pasivaikš č ioti ir yra bet koks taš kas, o net iki stoties nueisite per 1.5 min. Pusryč iai visada į skaič iuoti į vieš butį , nesiskirkite su operatoriais dė l priemokos, melo! Per du kvartalus kavinė Fresco, už pinigus 11.95 e. , ant snukio bet bufetas, kol nukris. Likusiose kavinukė se už.10e. , tai jamon sumuš tinis ir 1 alus. Mums trims tikrai buvo 30 e. , Muš ė m ir valgė me. Netoliese yra promenada, akvariumas, Christopher, La Rambla, turgus. Mums patiko, niekas nesigailė jo.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 7.0
Pailsė jome rugsė jo viduryje. Visas 4 dienas buvo graž us saulė tas oras. Jie iš kart į sitaisė kambaryje. Kambaryje buvo dvi viengulė s lovos, 2 naktiniai staleliai, televizorius, spinta, telefonas. Vonios kambaryje yra tualetas, bidė , kriauklė ir vonia. … Dar ▾ Pailsė jome rugsė jo viduryje. Visas 4 dienas buvo graž us saulė tas oras. Jie iš kart į sitaisė kambaryje. Kambaryje buvo dvi viengulė s lovos, 2 naktiniai staleliai, televizorius, spinta, telefonas. Vonios kambaryje yra tualetas, bidė , kriauklė ir vonia. Kambarys nedidelis, bet už.2 ž vaigž dutes labai geras, turint omenyje, kad kambaryje miegosite tik po ekskursijų . Ryte buvo kuklū s pusryč iai – bandelė , kruasanas, sultys, vaisiai, sviestas ir uogienė . Pagrindiniai vieš buč io privalumai: pė sč iomis iki metro - 2 min. , š alia Gotikos kvartalas, uostas, gretimas pastatas su vieš buč iu - Prancū zų stotis (traukinių eismas nesigirdi), iki jū ros 10 min. Linkiu jums visiems gerų atostogų
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 5.0
Atsisė dome iš karto, nors atvykome anksti. 6 aukš tas. kambarys ne š iaip maž as, o labai maž as, ž inau, kad yra didesnių kambarių , bet gavome trupinė lį . Daiktų nė ra kur dė ti, ant lovatiesė s tiesiai per vidurį yra didž iulė. … Dar ▾ Atsisė dome iš karto, nors atvykome anksti. 6 aukš tas. kambarys ne š iaip maž as, o labai maž as, ž inau, kad yra didesnių kambarių , bet gavome trupinė lį . Daiktų nė ra kur dė ti, ant lovatiesė s tiesiai per vidurį yra didž iulė.10 centimetrų skylė : ). Apdriskę s. Bet puikiai suprantu, kad tai kapeikos gabalas ir nė ra ko iš to tikė tis. Valymas ir š varū s rankš luosč iai kiekvieną dieną , jokių nusiskundimų . Tik truputi perpildyta is duš o eini tiesiai į tualetą : ), kodė l ji stato tokius skaič ius. Nė ra kur dž iovinti kelnaič ių ir kitų smulkmenų - tai katastrofa. . . Po paplū dimio mū sų maudymosi kostiumė liai ir rankš luosč iai buvo š lapi, kabino ant ko tik galė jo. Nebuvo net kė dė s – tik keista didž iulė taburetė , kuri buvo po televizoriaus stalu ir kurios nebuvo galima iš traukti, nes nebuvo vietos. Kodė l tada iš vis stumdė ?? ? Pusryč iai paprasti: vyniotinis, kruasanas, uogienė s ir sviestas + arbata, kava, sultys, kartais bū davo persikų . O, trū ko bent deš ros ir sū rio. . . Iš vieš buč io privalumų - jo vieta - viskas š alia: senamiestis, paplū dimys, rambla, akvariumas, parduotuvė s, maremagnum, geri ž uvies restoranai, zoologijos sodas, Citadelė s parkas ir daug daugiau.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 5.0
Vieš butyje nė ra interneto, pusryč iai (pienas, vanduo, arbata, uogienė , sviestas, kraussan, ir viskas), duš e vanduo verdantis, todė l po ekskursijų nenusiprausite, š ie yra visi minusai Transportas per du ž ingsnius, Picasso muziejus 8-10 min. , Paplū dimys-10 min. … Dar ▾ Vieš butyje nė ra interneto, pusryč iai (pienas, vanduo, arbata, uogienė , sviestas, kraussan, ir viskas), duš e vanduo verdantis, todė l po ekskursijų nenusiprausite, š ie yra visi minusai Transportas per du ž ingsnius, Picasso muziejus 8-10 min. , Paplū dimys-10 min. . , Gotika (seniausias Barselonos kvartalas) 5 min pė sč iomis.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Montserato vienuolynas
Įvertinimas 9.7
Ispanija, Barselona
Architektūra, Gamta, Istorija, Religija
Sagrada Familia
Įvertinimas 8.9
Ispanija, Barselona
Architektūra, Istorija, Religija
Casa Batlló
Įvertinimas 9.0
Ispanija, Barselona
Architektūra, Istorija

Расположенный в самом сердце города, в нескольких метрах от Готического квартала и пляжей, Santa Marta Hotel стал идеальным местом для спокойного и умеренного отдыха.Номера оформлены в строгом стиле. Недалеко от отеля расположены автобусные остановки и станции метро, от которых можно добраться до основных точек города. Местоположение отеля идеально подходит тем, кто ищет место рядом с музеями, памятниками и портом. Сеть отелей Grupo Gargallo.

Vieta До станции метро Barceloneta - примерно 200 метров, а баров Барселонеты - 5 минут ходьбы. Готический квартал находится в 500 метрах от отеля.
Paplūdimio aprašymas В нескольких минутах ходьбы от отеля.
  • 3 ir toliau
Viešbutyje

Круглосуточная стойка регистрации, торговый автомат (напитки/закуски).

Kambarių aprašymas

66 номеров.

  • vonia / dušas
  • oro kondicionierius
  • telefonas
Adresas General Castaños, 14, 08003, Barcelona, Spain.
Telefonai: +34 933 194 427
+34 933 194 431
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Santa Marta Hotel
Klausimai ir atsakymai