Auto Hogar Hotel 2*– Atsiliepimai

3
Įvertinimas 7.310
pagrįstas
3 apžvalgų
5.0 Skaičius
7.0 Aptarnavimas
7.0 Grynumas
6.0 Mityba
5.0 Infrastruktūra
Viešbutis buvo pastatytas 1940 m. ir yra istoriniame centre, Parallel Avenue, tiesiai priešais Parallel metro stotį, 10 minučių pėsčiomis nuo Ramblas gatvės.Daugiau →
аватар Andrej185844
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 9.0
Tai mano antra kelionė į š į vieš butį . Maistu jame esu patenkinta, buvo tik pusryč iai, bet buvo kepinių , asortimentas visko į vairaus ir skanaus. Darbuotojai š ypsosi ir draugiš ki, net bandė susikalbė ti rusiš kai. Vieš buč io vieta labai patogi, iki jū ros nueisite per 20 minuč ių pė sč iomis arba 10 minuč ių autobusu. … Dar ▾ Tai mano antra kelionė į š į vieš butį . Maistu jame esu patenkinta, buvo tik pusryč iai, bet buvo kepinių , asortimentas visko į vairaus ir skanaus. Darbuotojai š ypsosi ir draugiš ki, net bandė susikalbė ti rusiš kai. Vieš buč io vieta labai patogi, iki jū ros nueisite per 20 minuč ių pė sč iomis arba 10 minuč ių autobusu. Pė sč iomis nueisite iki daugybė s lankytinų vietų .
аватар Greensnow
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 7.0
Registracija pavyko gerai, atvykome anksč iau laiko, bet po 10 minuč ių jau buvome kambaryje. Maistas puikus, pusryč iaujame š vediš ku stalu, negirdė ta. Kambarys neblogas, reguliariai valomas, puikus vonios kambarys, pakeisti rankš luosč iai, pilnas vonios reikmenų komplektas, dantų pasta, dantų š epetė lis ir t. … Dar ▾ Registracija pavyko gerai, atvykome anksč iau laiko, bet po 10 minuč ių jau buvome kambaryje. Maistas puikus, pusryč iaujame š vediš ku stalu, negirdė ta. Kambarys neblogas, reguliariai valomas, puikus vonios kambarys, pakeisti rankš luosč iai, pilnas vonios reikmenų komplektas, dantų pasta, dantų š epetė lis ir t. t. Reikš mingas trū kumas, kad pro mū sų kambario langus buvo vaizdas į gatvę , todė l aplinkui buvo labai triukš minga. laikrodis, jei ne š is vieš butis bū tų vertas daugiau ž vaigž duč ių . Man nepatiko bū tent š io kambario vieta, man atrodo, kad tų kambarių , kurių langai į kiemą , sveč iai bus labiau patenkinti. Kalbant apie paplū dimį , iki jo nuė jome pė sč iomis, bet jis buvo toli. Apie teritoriją nieko negaliu pasakyti, nes jos tiesiog nebuvo.
аватар SergeySS802011
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 6.0
Normalus š varus vieš butis. Puiki vieta sustoti 2-3 dienoms, nebrangi, puiki vieta, š alia centro, iki stoties 100 m. metro stotis "Paralelė ". Netoliese yra daug į vairių parduotuvių . Automobilių entuziastams tai tiesiog super atradimas : ) Manau, vienintelis 2* vieš butis su automobilių stovė jimo aikš tele pastate, o atsiž velgiant į tai Barselonai, parkavimas mieste yra fantastiš kas. … Dar ▾ Normalus š varus vieš butis. Puiki vieta sustoti 2-3 dienoms, nebrangi, puiki vieta, š alia centro, iki stoties 100 m. metro stotis "Paralelė ". Netoliese yra daug į vairių parduotuvių . Automobilių entuziastams tai tiesiog super atradimas : ) Manau, vienintelis 2* vieš butis su automobilių stovė jimo aikš tele pastate, o atsiž velgiant į tai Barselonai, parkavimas mieste yra fantastiš kas.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Montserato vienuolynas
Įvertinimas 9.7
Ispanija, Barselona
Architektūra, Gamta, Istorija, Religija
Sagrada Familia
Įvertinimas 8.9
Ispanija, Barselona
Architektūra, Istorija, Religija
Casa Batlló
Įvertinimas 9.0
Ispanija, Barselona
Architektūra, Istorija

Отель был построен в 1940 году и расположен в историческом центре, на проспекте Параллель, прямо напротив станции метро Parallel, в 10 минутах ходьбы от улицы Рамбла.

Vieta В непосредственной близости от отеля находится гора Монжуик, а до некоторых из самых популярных театров Барселоны можно дойти за 5 минут. Расстояние до выставочного центра Fira составляет чуть более 1 км.
Viešbutyje

Отопление, курение на всей территории отеля и в номерах запрещено, круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, услуги по глажению одежды, факс/ксерокопирование, размещение домашних животных не допускается. Ресторан отеля Auto Hogar работает 7 дней в неделю. Здесь вы сможете попробовать блюда средиземноморской кухни

Vaikams Детские кроватки предоставляются по запросу. Требуется подтверждение со стороны отеля о предоставлении данной услуги.
O'yin-kulgi va sport
Kambarių aprašymas

169 номеров категории Single Room, Superior Double Room, Double or Twin Room, Junior Suite Room.

Kambariuose

24-часовый сервис, балкон, ванна/душ, кабельное телевидение, кондиционер, полотенца, сейф, смена постельного белья, спутниковое телевидение, телевизор (Цветной телевизор + пульт управления.), телефон (IDD - линия.), туалет, уборка, фен, будильник

  • vonia / dušas
  • Plaukų džiovintuvas
  • oro kondicionierius
  • kabelinė/palydovinė televizija
  • plazminis televizorius
  • telefonas
Adresas Av. Paral·lel, 64 08001 Barcelona (Spain).
Telefonai: +34 93 44 39 850
+34 93 44 39 850
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Auto Hogar Hotel
Klausimai ir atsakymai