Нас было 2 взрослых с ребёнком 5 лет. Отель тянет на 3. Но если дешёвая путёвка, то стоит ехать. Море, пляж - СУПЕР! ! ! Анимации нет. В отеле почти все русские, но не быдло какие-то, а наоборот, жили как одной семьёй! Атмосфера была дружелюбной, даже очень. кормят плохо, всё очень острое и выбор не велик (из горячего мясо и кура, рис и макароны в соусе, с ребёнком там есть нечего, а взрослый голодным не останется. Завтрак блины, омлет, пару видов булочех, хлопья (не сладкие)и молочное. Но и мы выкручивались, в обед ребёнок ел рис, а на ужин просили макароны без соуса. Из фруктов чередовали арбуз и дыню. Напитки, кроме завтрака, надо брать в баре. Соков в отеле, кроме как на завтрак, вообще, нет! Бар на репцейшен, с моря не побежишь, так что надо запасаться водой. В Нувейбе 5л. стоит 1 доллар. Иногда работает бар и в бассейне, но говорят был там не приятный момент, детям вместо воды наливали водку, а вместо колы вино. Номера убирали ежедневно, крутили лебедей. Ездили в Нувейбу часто, почти каждый день, где безумно вкусные, сладкие фрукты! ! ! Попробуйте манго, советую, ну ооочень вкусно! ! ! Всё довольно дешёвое, кроме золота. На пляже приходило много верблюдов, ребёнок с радостью на них катался, можно договориться за 2 доллара.
Buvome 2 suaugę su 5 metų vaiku. Vieš butis traukia 3. Bet jei pigus bilietas, tada verta važ iuoti. Jū ra, paplū dimys - SUPER!! ! Animacijos nė ra. Beveik visi rusai vieš butyje, bet ne kokie galvijai, o atvirkš č iai, gyveno kaip viena š eima! Atmosfera buvo draugiš ka, net labai. maistas blogas, viskas labai aš tru ir pasirinkimas nelabai didelis (iš karš tos mė sos ir viš tienos, ryž ių ir makaronų padaž e, su vaiku nė ra ką valgyti, o ir suaugę s neliks alkanas. Pusryč ių blynai, kiauš inienė , poros rū š ių bandelių, javainių (nesaldž ių ) ir Bet iš ė jom ir mes, pietums vaikas valgė ryž ius, o vakarienei papraš ė makaronų be padaž o. Iš vaisių kaitaliodavo arbū zą ir melioną . Gė rimai, iš skyrus pusryč ius reikia pasiimti bare. Vieš butyje nė ra sulč ių, iš skyrus pusryč ius Baras registratū roje, nuo jū ros nepabė gsi, taigi reikia apsirū pinti vandens atsargomis. Nuveiboje 5 litrai kainuoja $ (1 , beveik kasdien, kur beprotiš kai skanū s, saldū s vaisiai!!! Iš bandyk mango patariu na va taip skanu!!! Viskas gana pigu, iš skyrus auksą . Į paplū dimį atvaž iavo daug kupranugarių , vaikas mielai jais jodinė jo, galima derė tis už.2 USD.