Klausimai apie BavaroOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Bavaro
Sveiki, pirkau bilieta i Dominikos Respublika kovo 1-10 d., neseniai paziurejau orus, rodos, kad lyja nuo 1 iki 7, net be saules, seniai laukiau poilsio ir as norisi kad geras oras man visi sako kad viskas bus gerai kokie lietūs , bet vis tiek neramu , norejau suzinoti ar kas irgi taip skraidė , matė lietus pagal prognozę , bet iš tikrųjų oras pasirodė normalus?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Koks dabar oras Punta Kanoje? Išskrendam rytoj, o aš labai nemėgstu lietaus.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki, ar galite pasakyti, ar uraganas Izaokas paveikė Punta Kaną? Jei taip, kiek? Rugsėjo pabaigoje ketiname skristi, mano vyrui šokas.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 6 atsakymų
Šiemet tai buvo rugsėjo pradžioje. Oras buvo geras.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pradėjau abejoti oru, kas žino - pasakyk man prašau !!!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Išvykimas rugsėjo 08 d
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
Po savaitės išvykstame į Dominikos Respubliką, o tik gismeteo lyja, noriu sužinoti tiesą apie orus (
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar kas nors žino, kas dabar vyksta Dominikos Respublikoje dėl uragano? Perskaičiau naujienose „Dominikos Respublikoje paskelbtas didžiausias pavojaus lygis artėjant uraganui Irene. Artimiausiu metu Dominikos Respublikos pietvakariuose prie rezervuarų gyvenantys piliečiai bus evakuoti. Šalyje atšaukti užsiėmimai ugdymo įstaigose, policijai ir kariuomenei nustatytas budrumas. Pirmasis sezono uraganas Irene keliauja Dominikos Respublikos link iš Puerto Riko, kur praėjusią naktį be elektros liko apie 800 000 namų. Didžiausias vėjo greitis uragano epicentre siekia 130 km/val Daugiau informacijos: http://news.mail.ru/incident/6633434/ "Už turą ketiname susimokėti spalio pradžioje, ar verta? Matyt, Panta Cana irgi pakenks... Kokios pasekmės, ką daryti
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Skrendame liepos 7 d. Ar negalime atspėti oro?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Išvykimas rugsėjo 1 d. Dabar yra įspėjimas apie audrą. Ar kas nors eina šiuo metu ar atsisako???
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Čia renkamasi rugpjūčio mėnesį Dominikos Respublikoje. Sakykite, ar kas nors buvo ten šį mėnesį? Kaip ten oras? Ar yra kritulių? Ir tada „Yandex“ prognozės nedžiugina – lietus ir perkūnija.
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų