Comfort Hotel Munchen Ost 3*– Atsiliepimai

2
Įvertinimas 9.010
pagrįstas
2 apžvalgų
9.0 Skaičius
7.0 Aptarnavimas
8.0 Grynumas
9.0 Mityba
6.0 Infrastruktūra
Iš viešbučio per 5 minutes nuvažiuosite iki parodų centro „Messe München“. Šis 3 žvaigždučių viešbutis siūlo modernius apartamentus, nemokamą belaidį internetą ir puikų susisiekimą su A94 greitkeliu. Vakarais vestibiulio bare galėsite mėgautis įvairiais gėrimais ir užkandžiais. Viešbučio vestibiulyje yra 2 interneto terminalai ir moderni treniruoklių studija.Daugiau →
аватар svkmdel
 •  keliavo prieš 14 metus
Įvertinimas 9.0
Tiesa – juk š iame vieš butyje buvo tikra pirtis! Ko dar reikia pavargusiam turistui? )))) Vieš butis geras, už.3* traukia gana ir labai. Mū sų kambarys buvo praktiš kai 2 kambarių : prieš kambaris-darbo kambarys ir netaisyklingos formos miegamasis. Baldai geri, lovos minkš tos. … Dar ▾ Tiesa – juk š iame vieš butyje buvo tikra pirtis! Ko dar reikia pavargusiam turistui? ))))
Vieš butis geras, už.3* traukia gana ir labai. Mū sų kambarys buvo praktiš kai 2 kambarių : prieš kambaris-darbo kambarys ir netaisyklingos formos miegamasis. Baldai geri, lovos minkš tos. Dž iaugiasi vadinamuoju. "svetingumo rinkinys" - arbata-kava, š iek tiek vandens (š io vandens dar turime neatidarytą kaip suvenyrą )))
Pirmas į spū dis apie vieš butį nebuvo toks karš tas – prie į ė jimo iš dauž ta stiklinė siena. Č ia ir baigė si visas negatyvas.
Prieš kambaryje buvo pora laisvų kompiuterių , kuriuos greitai už ė mė kartu su mumis keliaujantys moksleiviai.
Pusryč iai neblogi, stalai jau buvo padengti, ant kiekvieno stalo net atskiri kavos puodai su kava. Palydė jos – azijieč iai, o tai nelabai į prasta Vokietijai (paprastai aptarnaujantis personalas – turkai ir italai).
Apskritai – geras jaukus vieš butis!
То самое стекло, слева от дверей.
аватар book2005
 •  keliavo prieš 14 metus
Įvertinimas 9.0
Puikus vieš butis, į vertinus 3* statusą . Kambariai š varū s, baldai patogū s, mineralinis vanduo, kavos ir arbatos maiš eliai siū lomi nemokamai (nors ir grynai pasirodymui), kambaryje yra net elektrinis virdulys. Puikus vonios kambarys, didelė vonia. Vestibiulyje yra nemokamas internetas (nors yra tik du kompiuteriai) Vieta nelabai gera – panaš u į pakraš tį , pramoninę zoną . … Dar ▾ Puikus vieš butis, į vertinus 3* statusą . Kambariai š varū s, baldai patogū s, mineralinis vanduo, kavos ir arbatos maiš eliai siū lomi nemokamai (nors ir grynai pasirodymui), kambaryje yra net elektrinis virdulys.
Puikus vonios kambarys, didelė vonia.
Vestibiulyje yra nemokamas internetas (nors yra tik du kompiuteriai)
Vieta nelabai gera – panaš u į pakraš tį , pramoninę zoną . Š alia prekybos centrų nė ra. Bet jei kam į domu, iš ė jus iš vieš buč io ir pasukus į kairę galima eiti į gastetą (jeigu netenkina baras fojė ).
Š vediš kas stalas į vairus ir kokybiš kas. Virtuvė s darbuotojai – azijieč iai, bet problemų nekilo.
Verdiktas: galite pasilikti dieną ar dvi, nepasigailė site.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Marienplatz aikštė
Įvertinimas 9.7
Vokietija, Miunchenas
Gatvės, aikštės, apžvalgos aikštelės
Miuncheno rezidencija
Įvertinimas 9.0
Vokietija, Miunchenas
Architektūra, Muziejai

Отель расположен в 5 минутах езды от выставочного центра Messe München. Этот 3-звездочный отель предлагает современные апартаменты, бесплатный Wi-Fi доступ в интернет и превосходную связь с автострадой A94. По вечерам Вы сможете насладиться ассортиментом напитков и закусок, предлагаемых в лобби-баре. К услугам гостей отеля 2 интернет-терминала в лобби отеля, а также современная фитнес-студия.

Vieta Исторический центр Мюнхена находится всего в 5 км от отеля. Популярные достопримечательности включают площадь Мариенплац, собор Фрауэнкирхе и арены Терезиенвизе Октоберфест.
Viešbutyje

бар, круглосуточный отдел регистрации и обслуживания гостей, доставка прессы, терраса, номера для некурящих, номера / услуги для инвалидов, лифт, сейф, звукоизолированные номера, отопление, прачечная, химчистка, факс / ксерокопирование.

Kambarių aprašymas

167 номеров.

Kambariuose

кондиционер, отдельная ванная комната, чайник, спутниковое телевидение, бесплатный беспроводной доступом в интернет.

Klausimai ir atsakymai