Klausimai apie LimasolisDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Limasolis
Sveiki! Dažnai lankausi Kipre su pro viza, bet nežinau, kiek kartų galiu legaliai lankytis Kipro saloje? Viza išduodama 90 dienų, bet dažniausiai grįžtu į Ukrainą pabuvęs 1 mėn. Pasakykite man, ar ankstesnio buvimo Kipre trukmė turi reikšmės vėlesniems apsilankymams Kipre, ar ne. Girdėjau, kad jei nežinote visų šių subtilybių, gali kilti problemų su vizomis ir atvykimu į Kiprą. Ačiū už atsakymą!
prieš 9 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki! Ar Ukrainos piliečiui reikalinga viza norint atvykti į Kiprą, jei jis turi kelių C tipo Šengeno erdvę, atidarytą ir išvykęs? Kaip greitai viza atkeliauja po anketos elektroninio pateikimo? Dėkoju.
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Planuoju kelionę į Kiprą pas savo draugą kiprietį.Pasakykite man, jei aš savaitei nuvažiuosiu pas jį su turistine viza, ar jis galės pratęsti mano viešnagę? Dėkoju! 2012-08-10 20:45 Apskritai norėjau pasiteirauti, kaip lengviau įvažiuoti į Kiprą (1-2 savaitėms) pas savo draugą - su kelionių viza ar jo kvietimu. Kaip lengviau??? Labai ačiū!
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 14 atsakymų
Tiesa ar ne, bet girdėjau, kad jei moteris į Kiprą važiuoja viena be poros, tai ją galima grąžinti tiesiai iš sienos?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Šių metų sausį man neatsisakė turistinės vizos į Kiprą ir negrąžino pinigų už nepavykusią ekskursiją.Kaip apsidrausti ir ką daryti atsisakius paso pasikeisti?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas