Margareta 4*– Atsiliepimai

2
Įvertinimas 8.010
pagrįstas
2 apžvalgų
Vieta: 1 km iki St. Wolfgango centro, prie pat ežero. Viešbutyje: labai jaukus viešbutis, kuriame yra: restoranas, baras, saulės terasa, sodas, privatus paplūdimys, automobilių stovėjimo aikštelė, liftas, sauna, garinė pirtis, stalo tenisas, dviračių ir valčių nuoma (įskaičiuota) į kainą); už papildomą mokestį – hidromasažas ir soliariumas. Visai šalia viešbučio yra taksi stotelė. Apgyvendinimas: kambariuose - dušas arba vonia, WC, TV su palydovine antena, telefonas. Kai kurie kambariai – su balkonu. Maitinimas: švediško stalo pusryčiai, vakarienė – 4 patiekalų meniu, salotos – švediškas stalas. Kasdien 16:00 - arbata su pyragais. Kartą per savaitę – „grilinė vakarienė“.Daugiau →
аватар
 •  keliavo prieš 10 metus
Įvertinimas 7.0
Gera vieš buč io vieta. Ramu ir tylu, matyt, dė l to, kad ilsisi daug brandž ių porų . Personalas labai mandagus ir atsakingas. Iš neigiamų dalykų paž ymime: brangiausiame kambaryje, kuriame ilsė jomė s, treč iame aukš te, visada buvo problemų dė l vandens slė gio ir temperatū ros pokyč ių ; ilsė josi su 5 metų vaiku, papildomos lovos pagal vieš buč io są lygas nebuvo (už sakytas paskutinis kambarys ir jo plotas, matyt, neleido į dė ti papildomos lovos), todė l paė mė papildomus 20 eurų / dienai vaiko pusryč iams, nors dukra valgė tik dribsnius. … Dar ▾ Gera vieš buč io vieta. Ramu ir tylu, matyt, dė l to, kad ilsisi daug brandž ių porų . Personalas labai mandagus ir atsakingas. Iš neigiamų dalykų paž ymime: brangiausiame kambaryje, kuriame ilsė jomė s, treč iame aukš te, visada buvo problemų dė l vandens slė gio ir temperatū ros pokyč ių ; ilsė josi su 5 metų vaiku, papildomos lovos pagal vieš buč io są lygas nebuvo (už sakytas paskutinis kambarys ir jo plotas, matyt, neleido į dė ti papildomos lovos), todė l paė mė papildomus 20 eurų / dienai vaiko pusryč iams, nors dukra valgė tik dribsnius. Per 35 laipsnių karš tį nebuvo oro kondicionieriaus! Š eš ių dienų pusryč iai visada buvo monotoniš ki. Ir dar viena smulkmena: už sakiau vieš butį pagal atsiliepimus ir nuotraukas Bucking, norė jau kambario Alpių stiliaus vieš butyje ir kad balkonas bū tų gė lė se (kaip nuotraukoje! ), net sutikau su kaina. Rezultatas: nebuvo nei vienos gė lė s, nors kaimyniniai vieš buč iai buvo papuoš ti. 4* vieš butis visai netraukia, są mata aiš kiai pervertinta.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 15 metus
Įvertinimas 9.0
Nuostabus jaukus mielas vieš butis. Geri pusryč iai ir vakarienė s. Draugiš kas personalas. Vaizdai iš verandos yra nuostabū s. Kitapus kelio yra ež eras. Iki miesto centro 5-7 min. … Dar ▾ Nuostabus jaukus mielas vieš butis. Geri pusryč iai ir vakarienė s. Draugiš kas personalas. Vaizdai iš verandos yra nuostabū s. Kitapus kelio yra ež eras. Iki miesto centro 5-7 min.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI

Расположение: до центра Сант Вольфганга 1 км, прямо на берегу озера. В отеле: очень уютный отель, в котором есть: ресторан, бар, солнечная терраса, сад, собственный пляж, паркинг, лифт, сауна, паровая баня, настольный теннис, прокат велосипедов и лодок (включен в стоимость); за дополнительную плату - гидромассаж и солярий. Прямо около отеля - стоянка моторных лодок-такси. Проживание: в номерах - душ или ванная, WC, телевизор с сателлит-антенной, телефон. Некоторые номера - с балконом. Питание: завтрак - шведский стол, ужин - меню из 4-х блюд, салаты -шведский стол. Ежедневно в 16:00 -чай с пирожными. Один раз в неделю - "гриль-ужин".

Viešbutyje

 • джакузи

 • парковка

 • прокат велосипедов

 • прокат водного снаряжения

 • ресторан

 • собственный пляж

 • солярий

  А также

 • настольный теннис

 • Klausimai ir atsakymai