Himalaia Soldeu 4*– Atsiliepimai

4
Įvertinimas 7.510
pagrįstas
4 apžvalgų
7.7 Skaičius
8.3 Aptarnavimas
7.7 Grynumas
8.3 Mityba
8.0 Infrastruktūra
Viešbutis yra Grandvalira centre, 50 metrų nuo Soldeu funikulieriaus, vedančio į slidinėjimo trasas. Viešbutis buvo pastatytas 1992 metais, o atnaujintas 2000 metais. Puikiai tinka poilsiui ar aktyviam poilsiui bet kuriuo metų laiku.Daugiau →
аватар happy51
Nedidelis, jaukus vieš butis, ideali vieta š eimos atostogoms. Keltuvas iki š laito 5 minutė s pė sč iomis, vietovė labai vaizdinga, atostogų dienomis oras pasirodė nuostabus, važ iavome savo malonumui. Pirmą kartą į kurortą nuvež tas paauglys, dž iaugiasi ir slidinė jimu, ir vietinė mis pramogomis. … Dar ▾ Nedidelis, jaukus vieš butis, ideali vieta š eimos atostogoms. Keltuvas iki š laito 5 minutė s pė sč iomis, vietovė labai vaizdinga, atostogų dienomis oras pasirodė nuostabus, važ iavome savo malonumui. Pirmą kartą į kurortą nuvež tas paauglys, dž iaugiasi ir slidinė jimu, ir vietinė mis pramogomis. Pač iame vieš butyje yra biliardas ir nedidelis baras, netoli nuo vieš buč io yra keli barai su gyva muzika ir skaniu maistu.
Kambariai gana erdvū s, pas mus buvo nedidelis balkonas su nuostabiu vaizdu į kalnus. Kiekviename kambaryje yra seifas, mini baras, televizorius, slidž ių saugykla salė je, 1 aukš te (sandė liukas iš esmė s nemokamas, bet už raktą imamas 20 eurų už statas). Taip pat buvau patenkintas, kad vieš butyje yra sū kurinė vonia ir sauna, į kurią į ė jimas nemokamas.
аватар Alex-72
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 8.0
Pailsė jome 2012 m. kovą . Gera vieta, 100 metrų iki slidininkų keltuvų nuo vieš buč io slidinė jimo į rangos saugyklos. Gana į vairus meniu. Sustojimas š alia vieš buč io. Iš minusų : triukš minga naktį , kuri iš esmė s netrukdo miegoti. … Dar ▾ Pailsė jome 2012 m. kovą . Gera vieta, 100 metrų iki slidininkų keltuvų nuo vieš buč io slidinė jimo į rangos saugyklos. Gana į vairus meniu. Sustojimas š alia vieš buč io. Iš minusų : triukš minga naktį , kuri iš esmė s netrukdo miegoti.
аватар Svet-Lana72
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 7.0
Ž iemos atostogų metu ilsė jomė s Himalaya Soldeu 4 *. Man labai patiko! Pagrindiniai pliusai: 50 m iki keltuvo; rakinamos spintelė s -1 aukš te (depozitas 20 eurų ); draugiš kas vieš buč io personalas, kambariai buvo už sakyti pagal pavardę , o ne pagal už imtumą ; padorus maistas: š vediš kas stalas pusryč iams ir vakarienei (gė rimai vakarienei už mokestį ), viskas š viež ia ir skanu; jaukus poilsio kambarys su ž idiniu pirmame aukš te (Wi-Fi tik fojė ). … Dar ▾ Ž iemos atostogų metu ilsė jomė s Himalaya Soldeu 4 *. Man labai patiko! Pagrindiniai pliusai: 50 m iki keltuvo; rakinamos spintelė s -1 aukš te (depozitas 20 eurų ); draugiš kas vieš buč io personalas, kambariai buvo už sakyti pagal pavardę , o ne pagal už imtumą ; padorus maistas: š vediš kas stalas pusryč iams ir vakarienei (gė rimai vakarienei už mokestį ), viskas š viež ia ir skanu; jaukus poilsio kambarys su ž idiniu pirmame aukš te (Wi-Fi tik fojė ). Pastabos: nelabai patiko sū kurinė vonia (maž a su vė siu vandeniu) ir sauna (40'C). Buvome sezono piko metu ir buvo daug ž monių ; baras š alia (naktį triukš minga). Bendras į spū dis labai teigiamas! Jei dar kartą važ iuosime į Andorą , tai galbū t į tą patį vieš butį . Taip pat labai patiko vieta slidinė jimui – Soldeu. Daug į vairių takų tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Apskritai apie kurortą : Andora la Vella yra centras, daug vieš buč ių , restoranų , parduotuvių , terminis kompleksas (nuostabus !! ! ), į kalnus važ iuokite autobusu; Encamp kalnų nė ra, funikulieriumi (12 ž monių ) iki virš ukalnė s nuvaž iuosite 40 minuč ių ; El Tartre, prie funikulieriaus, yra didž iulė automobilių stovė jimo aikš telė (kas gyvena netoliese esanč iame vieš butyje, kad nueitų iki funikulieriaus jau ne 50 m, o daug daugiau); Pas de la Cassa labai stač ios kalvos, o Sorldeu yra daug vieš buč ių prie keltuvo (parkavimosi nė ra) ir į vairiausių kalnų .
аватар z-lar
 •  keliavo prieš 15 metus
Įvertinimas 7.0
2008 m. kovą su vyru su dviem vaikais iš vykome slidinė ti į Andorą . Sustojome Soldeu kaimelyje esanč iame vieš butyje „Himalayas“. Man patiko vieš butis su gera į vairia virtuve, draugiš ku ir mikliu personalu, gana didele sale su ž idiniu, kur galima pasė dė ti vakare ir iš gerti alaus. … Dar ▾ 2008 m. kovą su vyru su dviem vaikais iš vykome slidinė ti į Andorą . Sustojome Soldeu kaimelyje esanč iame vieš butyje „Himalayas“. Man patiko vieš butis su gera į vairia virtuve, draugiš ku ir mikliu personalu, gana didele sale su ž idiniu, kur galima pasė dė ti vakare ir iš gerti alaus. Yra biliardas (amerikietiš kas), 3 interneto kavinė s, vaikų kambarys (mū sų manekenai - vienas 14, o kiti 8 - daug laiko praleido po vakarienė s), pirtis su dviem voniomis, sū kurinė vonia ir sporto salė . Viskas pavyko : ). Geriausias dalykas š iame vieš butyje buvo tai, kad jis buvo 50 metrų nuo gondolos keltuvo. Tač iau jaunimo baro buvimas už pakalinė je pusė je erzino ir labai stiprus. Jaunuoliai 2.3, 4 ryto, iš eidami iš baro, toliau š aukė ir linksminosi, o tai visiš kai neprisidė jo prie sveiko miego.
Mums patinka gurney Andoroje - Grandvalera (esame antrą kartą ). Į vairios trasos – kiekvienam skoniui, modernū s keltuvai, puikiai iš vystyti takeliai, pakankamai daug kavinių (vienintelis nepatogumas, kad visi turi tą patį meniu). Daug graž ių vaizdų . Beje, kovo mė nesį buvo pakankamai daug sniego, nors iš krito kaip tik mū sų atvykimo dieną .


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Viešbutis yra Grandvalira centre, 50 metrų nuo Soldeu funikulieriaus, vedančio į slidinėjimo trasas. Viešbutis buvo pastatytas 1992 metais, o atnaujintas 2000 metais. Puikiai tinka poilsiui ar aktyviam poilsiui bet kuriuo metų laiku.

Vieta Įsikūręs 50 m nuo Soldeu gondolos keltuvo. Carcassonne-Salvasa oro uostas yra už 88,2 km.
Viešbutyje

Bagažo saugykla, bilietų tarnyba, faksas / kopijavimas, 24 valandas per parą dirbanti registratūra, kambarių tarnyba, laikraščių tarnyba. Svečiai gali išsinuomoti slidinėjimo įrangą arba nusipirkti slidinėjimo abonementus.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • verslo centras
 • saugus
 • nemokamas wiFi interneto ryšys
 • Liftas
 • skalbiniai
 • patalpos žmonėms su negalia
 • apgyvendinimas su gyvūnais
 • slidinėjimo įrangos saugykla
 • valiutos keitykla
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams
 • vaikų klubas
Pramogos ir sportas Viešbutyje siūlomos įvairios vasaros ir žiemos pramogos, įskaitant plaukimą plaustais, rogučių sportą, iglu pastatymą ir jodinėjimą.
 • šalia slidininkų keltuvas (iki 600 m)
 • SPA ar sveikatingumo centras
 • sauna / vonia / hamamas
 • sūkurinė vonia
 • biliardas
 • dviračių nuoma
 • sporto salė
 • ekskursijų organizavimas
Kambarių aprašymas

Viešbutyje iš viso yra 106 kambariai ir apartamentai.

Kambariuose

Nemokamas belaidis internetas, mini baras, šildymas, oro kondicionierius, seifas, vonios reikmenys, palydovinė televizija, vonios kambarys su vonia, plaukų džiovintuvas.

Adresas Crta.Canillo s.n – Soldeu, Soldeu (Andora) – Andora
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам, yes. Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд. Для активных туристов есть прокат велосипедов (платно). Рядом с отелем находится подъемник (до 600 м).Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб.