Klausimai apie Swandor Hotels & Resorts Kemer 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
149 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Peržiūrėjau daug nuotraukų, bet nemačiau.Ar teritorijoje yra žaidimų aikštelė?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kuo skiriasi šie kambariai - 1 King Suite, 2 Terrace Suite, 1 Jacuzzi Suite.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
pasakykite man, ar viešbutyje yra vaikiška lovelė, ir ar verta vykti liepos mėnesį, ar nebus per karšta
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Norime vykti gegužės mėnesį (14-21) savaitei. Pasirinkimas krito į šį viešbutį)) Sakykite, ar yra treniruoklių centras? Kokios yra nemokamos paslaugos? Kaip virtuvė? Ar yra azijietiškas? Kaip veikia baras, jei viskas įskaičiuota? Iki kurio laiko alkoholiniai gėrimai ir ar prasminga juos ten vežtis (ar nebus žiogas)? Netoliese, ar yra kur nueiti (parduotuvės, baras, diskoteka)? Iš anksto dėkoju už atsakymus)
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
gegužę su žmona ir 4 metukų vaiku važiuojame ilsėtis į šį viešbutį.Skaičiau atsiliepimus apie jį ir tiesiog buvau šokiruota. Pasakyk man, ar tikrai taip liūdna? vaučerių jau sumokėta už 125 000 rublių. Iš anksto dėkoju.
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 20 atsakymų
Vykstame 2010 m. birželį į PGS Hotel Kirish Resort 5*. Mano dukrai 12 metų, ar jai bus įdomu? Ar atsiras kompanija bendrauti? Kas buvo šiais metais su paaugliais, pasidalinkite informacija ir įspūdžiais,
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Į šį viešbutį skrendame pirmą kartą, 4 vaikinų grupė, kuriems reikia judėjimo, bendravimo, gero laiko ir visa kita :) klausimas kokius kambarius rezervuoti, pagrindiniame pastate ar bungalowe. Iš anksto dėkoju visiems, kurie paliks savo atsakymus.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Norėčiau daugiau sužinoti apie viešbutį iš tų žmonių, kurie buvo šiame viešbutyje 2009 m. Skrendame ten birželio 20 d.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar