Klausimai apie AntalijaOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Antalija
prieš 5 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Laba diena visiems, koks šiuo metu oras Turkijoje? ar verta skristi balandžio gale
prieš 7 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Lapkričio pradžioje tikrai dar bus galima maudytis jūroje, galvoju ar imti bilietą nuo lapkričio 1 iki lapkričio 8 d.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
(atvykimas 2014-10-04)
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Į šį viešbutį skrendame savaitei spalio 8 d. kokia oro ir vandens temperatūra šiuo metu? kokius šiltus drabužius pasiimti su savimi?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena, pasakykite man, kaip patogu pradžioje iki spalio 20 d.? Aš einu su vaiku. Taip pat įdomu, kur šilčiau, į kurią pusę žiūrėti. Dėkoju.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kas ilsisi Konyalti rajone?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sakykit, prašau, jei kas turėjo patirties - ar įmanoma vasarą Antalijoje išgyventi nenaudojant kondicionieriaus, koks nepakeliamas bus karštis?
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 12 atsakymų
Taip pat noreciau bendrai suzinoti apie si viesbuti is jame apsilankiusiuju (WOW Kremlin Palace 5*)???
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Mūsų viešbutis „Rixos Lares“ įsikūręs Antalijoje, bet potvynis mus išgąsdino ir dabar nebežinome kaip eiti ar geriau nerizikuoti ir atsisakyti kuponų?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Rytoj išskrendame, bet prognozuojama šalta ir lietinga.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakykite man, kokia oro ir vandens temperatūra Antalijoje nuo rugsėjo 20 d. ir spalio pradžios? Kokius drabužius pasiimti su savimi?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Išvykstu gegužės 3d!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ką pasiimti iš daiktų.
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kovo 25 d. vykstu į Antaliją, bet draugai mane atbaido!
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Atostogos gegužės 1-10 d. Noriu su šeima vykti į Turkiją. Nerimą kelia tai, kad visi oficialūs informacijos šaltiniai rekomenduoja atostogauti nuo gegužės vidurio. Kodėl pirmoje pusėje taip nejauku ir šalta? Pasidalinkite, kas buvo. Dėkoju.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Pirmą kartą į Turkiją vykstame balandžio 9-20 dienomis. koks oras ten tokiu metu? gali sudeginti? O kokius daiktus geriausia pasiimti su savimi norint patogiai atsipalaiduoti?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Žmonės man sako, koks oras Antalijoje kovo mėnesį? kuo dėvėti kailinius ar striukę, batus ar batus?? DĖKOJU)))))
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Ar galite man pasakyti, ar galite eiti pasivaikščioti ar pasivažinėti. Kaip šiuo metu yra viešbutyje „Sera“?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Spalio 16 einam ilsėtis.Kokia oro ir vandens temperatūra šiuo metu?Lyja lietus?Ačiū!
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Prašau pasakyk man!
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
atostogos su vaiku
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Atostogos patenka pirmosiomis balandžio dienomis. Norime į Antaliją. Kaip ten oras?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Vasario pradžioje noriu vykti į Turkijos pietus. koks ten oras, ar šalta?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Nuo lapkričio 15 dienos einu į turą ir nežinau, kokius drabužius pasiimti.
prieš 15 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Koks oras Antalijoje lapkričio pabaigoje, gruodžio pradžioje?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Gerbiamieji forumo lankytojai sakykit kas ką tik grįžo iš Turkijos, rytoj išskrendu, koks ten oras (Antalijos regionas), ką pasiimti, kaip vakare, ar ne vėsu?
prieš 15 metus  •  9 prenumeratorių 8 atsakymų
Rodyti daugiau »