Klausimai apie AlanijaŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Alanija
Dabar planuoju maršrutą pakrante, norėčiau įamžinti ir Alaniją, ir Antaliją, ir kažką pakeliui.
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Prašau padėti man apsispręsti. Kelionė planuojama spalio antroje pusėje. Du suaugusieji. Ar tikrai sultonas geresnis aptarnavimu, maistu ir pan., ir ar verta papildomai mokėti apytiksliai. 100 USD už prabangią šio viešbučio vietą? Vienoje apžvalgoje jie sakė, kad tai tikrai trejetas. Pasiūlykit ką nors.
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 44 atsakymai
Žinau ką siūlo viešbutis
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Paplūdimys baisus
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Aš važiuoju į Alaniją mėnesiui ir po 3 savaičių ir vis dar neradau savo nakvynės. Padėkite kas gali. Kur išsinuomoti nebrangų butą Alanijoje?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Šiandien sužinojau, kad Turkijoje vyksta riaušės. Kas dabar yra Antalijoje, parašykite, kokia situacija kurortiniuose miesteliuose. Išskrendam po savaitės, kažkaip durna pasidarė.
prieš 11 metus  •  24 abonentas 47 atsakymų
Kokias nuolaidas siūlo jūsų viešbutis 10 dienų, jei 3 kartus pailsėtume jūsų viešbutyje.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Noriu atostogauti su vaiku i Turkija.Alanija,Tosmuro rajonas.Pasakykit kaip galima butus susirasti be tarpininku.2 savaites.Gal pavasario 3sav.Kovo balandis...aciu.
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
pasakyk man pasienyje.
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Ieškau kompanijos leisti laiką viešbutyje Delfin Botanik. Man 16!
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Prašau pasakyti, kas pirko bilietus į Antaliją iš Kijevo. Laimėjau bilietą savaitei, reikia pirkti ir mokėti tik už bilietus, bet su tuo yra problemų. Kelionių agentūros nenori privilegijuoto keleivio savo chartijoje. Ką daryti?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Man reikia kupono apsilankymui
prieš 15 metus  •  9 prenumeratorių 41 atsakymas
Buto nuoma Turkijoje, Mahmutlar kaime, 12 km nuo Alanijos, My Marine Residence kompleksas, vaizdas į kalnus ir jūrą.Įėjimas į komplekso teritoriją saugomas Teniso kortai, mini golfo aikštelė - teritorijoje kompleksas, naudojimasis nemokamas. Viskas ko reikia gyvenimui, nuosava virtuvė, seifas. Bute yra miegamasis, vaikų kambarys (2 lovos), virtuvė, 2 vonios kambariai, belaidis internetas. Ilgalaikės nuomos privalumas. [email protected]
prieš 15 metus  •  11 prenumeratorių 14 atsakymų
sakykit nebus problemu pasienyje jei vaziuosi be bilieto ir ar atvykus i Turkija galima apsigyventi (check in hotel) ir ar nebus pigiau nei pirkti bilieta Ukrainoje?
prieš 15 metus  •  9 prenumeratorių 13 atsakymų