Klausimai apie TunisasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tunisas
prieš 5 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Gal kas zino ar Hamamete yra dviraciu nuoma? Ar galima važinėtis dviračiu po miestą ir kiek tai kainuoja?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki!Skaitydamas Tunise viešbučių aprašymus pastebėjau,kad kai kuriuose viešbučiuose atvykimo dieną pirmas maitinimas yra tik vakarienė.Kai kuriuose viešbučiuose tai neparašyta.Kaip yra iš tikrųjų?
prieš 7 metus  •  4 abonentas 21 atsakymas
Sveiki, prašau pasakyk. Važiuojam su dvejų metuku vaiku į Houda Golf and Beach Club 3*. Ar viešbutyje yra pieno? Kokia forma jis pateikiamas? O gal turėtumėte pasiimti su savimi?
prieš 7 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man, kur galite skaniai pavalgyti po pasivaikščiojimo Monastire centre, Ribato rajone? Jūros ar vietinė virtuvė ir kokius patiekalus verta paragauti?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasakykite man, kaip nuvykti iš viešbučio į lankytinas vietas Monastire ir Suso mieste ir kiek tai kainuoja?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Gera diena! Kaip supratau iš atsiliepimų, viešbutis kaip tokios teritorijos neturi. Šiuo atžvilgiu iškilo klausimas: ar galima eiti pajūriu, kiek laiko užtrunka iki artimiausios gyvenvietės? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ką galima saugiai vartoti iš „viskas įskaičiuota“, taip pat domėtis, kas yra įtraukta į alkoholį ir kokia apimtimi - mes einame su kompanija)))
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kaina?
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Viešbutyje reikalingas internetas.
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Vaikinai, pasakykite man, ar viešbutyje yra burlenčių sportas
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Vaikinai. pasakykite man, ar viešbutyje nuomojamos burlentės
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
ar imti nešiojamąjį kompiuterį
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kas žino, kaip yra klubuose ir kitose pramoginėse naktinio gyvenimo srityse?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Kada yra pusryčiai, pietūs ir vakarienė? Kai kuriose svetainėse jie rašo, kad sporto salė yra nemokama 3 valandas per savaitę, kai viskas įskaičiuota? Ką reiškia mokamas mini baras? Ar galite laikyti gėrimus mini bare, ar už tai reikia mokėti?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Sakykite, kokia įdomi vieta šiame viešbutyje nardyti su kauke? ir kokia maudymosi zona? (Nuotraukoje mačiau labai nedidelį atstumą, po kurio plūdurai plūduriuoja, matyt, draudžia toliau plaukti)
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Šių metų birželį buvau pas seserį, viešbutis nuostabus, vanduo šiltas, bet labiausiai noriu VISŲ paklausti apie animatorius Tito ir Mitje, per atostogas susipažinome labai artimai, jie kreipėsi mus, pokalbis prasidejo, pazistamas, kas zino kur jie dabar yra? ar jie dirba šiame viešbutyje? gal kas kitas su jais susipažino per neseniai atostogas, pasakykite mums, labai įdomu!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man, ar alkoholiniai gėrimai ir alus dienos metu yra mokami ar nemokami, jei viskas įskaičiuota?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Naujausi komentarai apie viešnagę šiame viešbutyje
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Važiuojam į šį viešbutį, o kaip tik poilsio metu vaikas švęs gimtadienį. Gal galite pasakyti, ar viešbutis organizuoja gimtadienio šventes poilsiautojams? Jei taip, su kuo turėtumėte susisiekti?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Pasakyk man, kas buvo CARIBBEAN WORLD BEACH AZUR 4, tai vienas viešbutis iš CARIBBEAN WORLD tinklo. Agentūra teigė, kad tai buvo geriausias iš visų. Tačiau atsiliepimų apie tai nėra. Tai paaiškino, kad mes jo dar nepardavėme. Apskritai, gana kvaila eiti tiksliai nežinant kur.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Noriu RB akcijai užsisakyti ekskursiją į Tunisą - iškilo klausimas - kokią mitybos sistemą pasirinkti. Mes daug einame į ekskursijas - viešbutyje pagrindinius dalykus - nakvodavome ir užkąsdavome.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena, ilsėjausi viešbutyje Dessole Le Hammamet Resort 4 * Sutikau animatorių vardu Mimo, bet tai mano pseudonimas. Ar yra Tunise socialinių tinklų, kad būtų galima kaip nors rasti jo kontaktus? Iš anksto dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Šiais metais ketinu atostogauti Tunise... bet jaučiuosi šiek tiek nejaukiai, kad važiuoju viena.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 25 atsakymų
Perskaiciau daug atsiliepimu ir visur kitaip rašo, norėčiau sužinoti iš tų, kurie ten buvo visai neseniai
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar