Klausimai apie TailandasKita

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tailandas
prieš 4 metų  •  13 prenumeratorių 17 atsakymų
Na, pavyzdžiui: ar verta apsirūpinti vaistų atsargomis prieš išvykstant, ar jų ten galima įsigyti be recepto? Ar visur miestuose parduotuvėse galima atsiskaityti kortele? Ar norint vairuoti dviratį reikalingas pažymėjimas?
prieš 4 metų  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Kalbame apie išlaidas maistui ir viešajam transportui (mieste).
prieš 4 metų  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
Mūsiškiai pasakė, kad juos įleis, bet jie nėra atsakingi už jų įleidimą.
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Laba diena!Prašau pasakyti, įprastame kambaryje tarp dušo ir kambario yra roletai. nerandu jokios informacijos apie tai. Ką tik radau, kad yra apartamentuose.
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Mes esame Černivciai. Planuojame atostogauti į Tailandą, Patają, arba į Salą. 26-36 dienoms. Kiek tai kainuoja? Esame 2 žmonės, tai aš ir mano sesuo, kurios gimtadienis lapkričio 3 d.
prieš 9 metus  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
Sveiki! Nuo sausio jie pradėjo ruoštis atostogoms, padarė tarptautinius pasus visai šeimai. Dabar iškilo klausimas, kur eiti ilsėtis. Labai norėčiau aplankyti Tailandą (viskas tas pats, kitokia kultūra, maistas, mentalitetas). Iš asmeninės patirties pasakykite, kiek rugpjūčio mėnesį kainuos bilietas trims suaugusiems (apie lietų sezoną žinome, tai mūsų negąsdina). Žinoma, norėčiau patekti į salas, bet biudžetas labai ribotas. Kaip sutaupyti pinigų kelionei į Tailandą? Biudžetas yra apie 70 000 rublių kelionėms su skrydžiu. Tikriausiai mums neužtenka kelionei? Iš anksto dėkoju
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 16 atsakymų
Sveiki, pasakykite man, ko galite tikėtis iš ekskursijos 14 dienų be informacijos apie viešbutį (ruletės sistema pasakys viešbučiui tik Tailande) iš Indigo, operatorės Natalie Tours? Dėkoju
prieš 12 metus  •  11 prenumeratorių 15 atsakymų
Neseniai man pasakė, kad kelionės iš Maskvos į Tailandą yra 2 kartus pigesnės nei iš Ukrainos? Atrodo, kad kelionė kainuoja 500-600 USD asmeniui, visi rusai jau buvo kelis kartus. Ukrainoje kaina daug didesnė. Ar kas nors žino, ar tai tiesa? Kuris ukrainietis jau taip skrido? Kuriose Maskvos kelionių agentūrose galiu nusipirkti kelionę? Dėkoju))
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
Padėkite man greitai nuspręsti, kaip apskritai yra viešbutis ir ar verta vykti į Tailandą su vaikais ar geriau Turkija? Koks dabar oras Tailande?
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 33 atsakymai
ką sako rusų turistai
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
pasakyk man, kur eiti į Tailandą. Mėgstame tylą ir gamtos grožį. nuostabūs vaizdai. šaunios nuotraukos. kad būtų platus ekskursijų pasirinkimas. ir pasirinkimas tarp pasirinkimų. į salas ar žemyną.
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
zinau kad maskvieciai gaudo kazkokius blokinius bilietus-degina likus kelioms dienoms iki isvykimo.Jie daug pigesni.Ar tikrai galima is Ukrainos kazka tokio nusipirkti?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
kurios iš jų turi būti išverstos į anglų kalbą, o kurios – patvirtintos notaro?
prieš 16 metus  •  1 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar