Klausimai apie Koh SamuiVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Koh Samui
Mūsų kelionė apima tik pusryčius, kur galime valgyti per pietus, vakarienę, kiek išeina pagal sumas?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kur galite skaniai ir nebrangiai pavalgyti Lamai, pavyzdžiui, kaip Goshi's Jomtiene (Patajoje)? Netoli Thai House arba Koh Samui Jasmine.. Ačiū!3kje4s12
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasidalykite įspūdžiais iš šios ar panašios kombinuotos kelionės. Jo pliusai ir minusai. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Laba diena! Ar galite man pasakyti, ar sporto salė šiame viešbutyje yra nemokama, ar ne? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
niekada neatostogavo salose. Papasakok man, prašau, koks laukinis ar, atvirkščiai, civilizuotas Koh Samui, Tailandas. aciu is anksto.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Padėkite man rasti Yin Yang restoraną Koh Samui, nurodykite adresą))
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
arba su vaikišku ar dietiniu meniu
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kiek vidutiniškai kainuoja viešnagė šiame viešbutyje?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
žmonių apskritai..Kur eiti pas 2 jaunas ir gražias merginas? Ten apskritai renkasi į barus į kompaniją?Šiuo atžvilgiu Turkijoje, aišku, šurmulys.. Nueini į diskoteką ir išvažiuoji.. Taip, ir ten daug rusų . . Tae kažkodėl viena pensija arba vedęs (((Arba vyrai su paslaptimis glėbyje.. Nors tai suprantama.. pigu))) Bet čia net ne apie vyrus.. Kažkokie žmonės ne vakarėliai- kaip .. nebendraujantis.Ir aš noriu atsitraukti iki galo!
prieš 15 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sakykite, prašau, kuriame Koh Samui viešbutyje smagiausia? Kuriame viešbutyje daug jaunimo??
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų