Klausimai apie HikkaduweVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Hikkaduwe
Kiek kainuoja nusipirkti vakarienę restorane Hikke Trans vietoje? Apytiksliai vakarienės kaina yra 26 USD, jei perkate bilietą su pusryčiais ir vakariene. Abejonių renkantis turą su HB maitinimu kyla tokios - kam mokėti už visas vakarienes viešbučio restorane, jei galima nusipirkti vietoje, o jei nenorite maisto viešbutyje, tai laisvai eik į vietines kavines ir imk bet ką. tavo širdis trokšta, o ne to, kas siūloma. Vienoje iš 2012 m. apžvalgų skaičiau, kad vakarienę galite perkelti pietums, kas čia žino? Ačiū visiems už atsakymus ateityje.
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena visiems! Patarkite gerų (kainos ir kokybės santykio) kavinių Hikka Tranz by Cinnamon 4 * viešbučio rajone, o kur iš esmės galite eiti Hikaduvoje? Atostogų datos 20.11 - 30.11
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
pasakykite man, kur galite vykti į ekskursijas iš Hikaduvos? ar skiriasi regionai dėl ekskursijų ar galite keliauti iš bet kurio miesto?
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
KAS SU DISKOKOS, NAKTINIS GYVENIMAS. MES NESKABĖJAME IKI RYTO, BET...
prieš 9 metus  •  10 prenumeratorių 10 atsakymų
Ieškome rusakalbių bendrakeleivių!!! Eikite į ekskursijas kartu ir tiesiog kalbėkitės. Problemos su anglų kalba
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas lankėsi Chaaya Tranz Hikkaduwa? Ar įmanoma plaukti be traumų? Kiek toli iki padorių jūros gėrybių kavinių? Kaip toli yra vaisių rinka? Ar yra rusakalbių rykščių? Ar yra vietinių žvejų?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Laba diena visiems! Skrisiu pailsėti į ShL ir išsirinksiu viešbutį. Šitas atrodo labai mielas, oficialioje svetainėje visos nuotraukos labai gražios, bet aišku, kad viskas pagražinta. Sakykite, kas neseniai buvo, ar viešbutis ir kambariai geros būklės, man pasakė, kad neseniai viskas buvo renovuota? Ar yra šilto (net ne karšto) vandens, ar veikia kondicionierius? Kaip maistas? Kur valgyti, jei ne viešbutyje? Kiek laiko trunka kelionė iš oro uosto į viešbutį? Ir vis dėlto labai noriu išbandyti atpalaiduojantį masažą su aliejais, kur tai padaryti? Informacijos apie viešbutį, taip pat apie šalį mažai. Būčiau dėkingas, jei kas padėtų :)
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Ir kiek kainuoja gėrimai? Iš anksto labai ačiū!!!!!
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Turiu klausimą: niekada nebuvau SHL. Štai kodėl aš neturiu informacijos. Trūksta to, kas yra svetainėje. Taigi. Kur yra geriausia vieta nardyti SL? Vykstame spalio mėnesį, mėnesio pradžioje. Užduotis sunki. Man reikia nardyti, žmonai – atsipalaiduoti ir keliauti į ekskursijas.
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 54 atsakymai