Klausimai apie RiminisVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Riminis
Ar maistas šiame viešbutyje geras? Kas yra pusryčiams ir pietums? Ar kambariuose yra televizorius?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
papasakok apie kurorta,ekskursijas,viesbutis.Geriausiai 2014m gal buvo kas nors
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 15 atsakymų
Kaip rasti rusakalbių kelionių agentūrų Riminyje, Italijoje
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Patarkite gerą navigatorių su išsamiais Europos žemėlapiais. Vaziuoju i Italija-Rimini. Apskritai aš nieko nesuprantu novatoriuose !!!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Sveiki visi. Taip jau sutapo, kad savaitei važiavau vienas (Kennedy Hotel). Pasakyk man, ką daryti su savimi. Girdėjau, kad gultai + skėtis kainuoja 15 eurų. Ar jie siūlo nuolaidas, jei esate vienas? Kokiose kavinėse geriausia valgyti? Ar reikia keliauti po miestą autobusu ar be problemų pėsčiomis? Ar viešbutyje dirba rusakalbiai darbuotojai? Ir apskritai man bus malonu gauti bet kokią informaciją. Noriu važiuoti į San Mariną. Kas važiavo įprastu autobusu, pasakyk kiek laiko ir ar pasiklystu? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Kiek kainuoja gultų ir skėčių nuoma? Kaip mokama?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kaip jūra nuvykti iš Riminio į Veneciją
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Vaziuojame sia vasara i Rimini su seima.Vaikas 3,5 metu alergiskas,laikasi griežtos dietos.Planuojame bute gamintis patys. Domina žalias vištienos, kalakutienos, triušienos ar ėrienos pirkimas. Ačiū iš anksto! Pagarbiai Natalija.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
kavinė
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Noriu nuvažiuoti į Riminį, patarti kur pailsėti vakare
prieš 13 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Vykstame pirmą kartą,todėl kyla klausimų.Kiek pinigų pasiimti (minimalus)?KUR,KAIP gauti vizą?Kiek kainuoja?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 20 atsakymų
Rašote, kad viešnagė Villa Dei fiori kainuoja apie 70 eurų. Ar tai kaina už dvivietį kambarį ar vienam asmeniui? Ar į šią kainą įskaičiuoti pusryčiai? ar nieko neįtraukta? Ačiū.
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Mano vyras mėgsta perlines kruopas. Noriu sužinoti receptą
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Norėčiau į Italiją – siūlo Riminį, bet girdėjo, kad Riminis labiau ramus ir šeimyninis kurortas – ar ten įmanoma jaunimui gerai pailsėti?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena! Kur ir ką galima išsinuomoti automobilį? Kiek tai kainuoja ir kokių dokumentų reikia? Ar buvo kokių nors sunkumų ir problemų atliekant operaciją Italijoje? Draudimo problemų sprendimai... Ačiū. Valdimiras Geleris
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas