Klausimai apie Pietų goaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Pietų goa
Sveiki, greitai važiuojame į šį viešbutį pailsėti.Ar kambariuose yra rankšluosčių?
prieš 5 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ačiū jums visiems
prieš 5 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Pasakyk man Pietų Goa viešbutį su geru paplūdimiu
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sausio mėnesį planuojame 9 metų vaiką vežti prie jūros. Sakykite, ar Goa bus patogu, ar man reikia pasirinkti kitą šalį? Ką? Ačiū visiems!
prieš 7 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
DD. Mes norime skristi 10 dienų, esame 2, kiek tai kainuos? Iš anksto dėkojame.Atsakykite į [email protected]
prieš 9 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kai kuriose svetainėse nurodoma, kad viešbutis skirtas tik suaugusiesiems. Norėčiau sužinoti, ar ši informacija yra naujausia. Į šį viešbutį norime vykti su 6 mėnesių kūdikiu.
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
kuo skiriasi Single Delux ir Villa?Ar viešbučio viloje galima užsiregistruoti privačiame kambaryje 1 asmeniui?Ar viešbučio kambariuose yra vonios, ar tai tik dušas?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki. Spalio mėnesį norime aplankyti Goa, pasirinkome Goa pietus, patariame dėl viešbučio, planuojame 3 * arba 4 *, nebrangu, bet arti jūros.
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 32 atsakymai
moscow-abu-dhabi-mumbai-goa (Etihad / Jet airways India) kuprinė bus iki 7kg, joje yra miegmaišis, porolonas, keli drabužiai, boileris, sulankstomas peilis (kaip mažas Wengeris), kelios moterys ' kosmetika, losjonas, muilas, aliejus odai, na, net sriegis maisto kaip obuoliai ir duonos riešutai - visa tai galima pasiimti rankiniame bagaze? nebus priversti mesti ?? Aš planuoju iš tikrųjų gyventi kaip Robinzonas, tai yra, nedaug žmonių), jei tokių yra - sveiki))
prieš 10 metus  •  11 prenumeratorių 18 atsakymų
Apžiūrime Intaer, patarė šį viešbutį kaip gerą 4* pietuose, su viskas įskaičiuota (esame šeima, patogu!) Šioje svetainėje atsiliepimų neradau.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 14 atsakymų
Ar reikia atsinešti paplūdimio rankšluosčius, ar juos suteikia viešbutis?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Aš išvykstu po 3 dienų! Svarbu: mažai žmonių, švaru, netoli paplūdimio.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar Goa reikia oro kondicionavimo sausio–vasario mėnesiais? Pagal kelionių į Turkiją patirtį, kondicionierius nė karto nenaudotas. Kaip yra Indijoje? To reikia? Arba jokios naudos, o žalos?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar kambaryje yra šaldytuvas? Ar viešbutis siūlo nemokamą geriamąjį vandenį?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, noriu aplankyti Indija, pietu Goa ziema sausio-vasario menesiais, patarti jaukus viesbutis netoli pliažo, 3-4*, su pusryčiais, kad dviems kelionėms neviršytų 70 tūkst.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Patariame rinktis viešbutį tarp NANU RESORT 3, THE BYKE OLD ANCHOR 3*, VARCA LE . Važiuojam vasario mėnesį su vaikais. Kur geresnis paplūdimys (mažiau audringas), švaresnė, graži gamta ir būtinai restoranai paplūdimyje, ant smėlio, ar jų yra visur, kiekviename viešbutyje?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakyk man nebrangų, bet gerą 3 ku GOA pietuose. Keliaujame su 7 ir 10 metų vaikais. Linkėjimai: 1 linija, gražus paplūdimys, daug žalumos, bungalo tipo. arti svarbių vietų (ekskursijos, prekybos vietos, parduotuvės, kavinės ir kt.)
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Aš einu į Colva Kinara.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Gera diena! Atsiliepkite, prašau, kas ilsėjosi šiame viešbutyje! Dėkoju!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Sakykit ar verta skristi i sita kurorta su mazais vaikais.Visi bijo baisaus purvo ir antisanitarines salygas?Draugai kurie ten buvo daugiau neiti.pirma eile.na viesbutis geru 5 turkisko lygio . dėkoju
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Patarkite, kokį paplūdimį pasirinkti, kad būtų mažiau triukšmo. Ir vis dar domina klausimas, kas yra geriau atpalaiduojančioms atostogoms Pietų ar Šiaurės Goa. Ačiū už supratimą.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
ar verta mokėti daugiau? o jei lygintume 5 žvaigždutes Šarm el Šeiche ir Pietų Goa, ar yra didelis skirtumas?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 20 atsakymų
Geros dienos Jums! Pažiūrėjau internete Mayfair Hideaway Spa Resort 4 * viešbučio informaciją, viešbutis man patiko, BET nerandu atsiliepimų apie jį, visai ne vieno! Nors viešbutis gyvuoja nuo 1979. Gal kas jame pailsėjo? Ir tada jūs žinote, kaip tai atsitinka, internete viena, o iš tikrųjų kita!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
geltonoji karštinė ir kt.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
važiuojame į pietus nuo Goa, lotoso paplūdimio kurorto viešbutį, ką galite pasakyti, kur pavalgyti, ką veikti vakare? Ar tai milijonas uodų? Nors suprantu, mes to tiesiog nepastebime. O kaip su ekskursijomis? Kur pirma?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar man kas nors atsakys, ar niekas ten nėjo su mažais vaikais?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Papasakok man apie medicininę priežiūrą Indijoje, norime skristi į Goa balandžio mėnesį su vaiku 2,5 metų, bet su staigmenomis kiekvienoje kelionėje jam pavyksta kažkuo susirgti, ar galės suteikti kvalifikuotą pagalbą ar taip geriau palikti jį namie.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Zuri White Sands 5 arba Vivanta prie taj Fort Aquada paplūdimio kurorto
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Tiesiog mes atvykstame 4 val., o aš girdėjau, kad registracija yra po 12:00
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »