Klausimai apie Šiaurės GoaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šiaurės Goa
Ar naktinis turgus Arporoje buvo perkeltas ar žymeklis žemėlapyje neteisingas? Naktinis turgus yra į dešinę nuo Marinha-Dorada kelio tilto per upę. Baga.
prieš 8 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kaip ten išvis nepažymėta žemėlapyje? O gal tai tik aš?
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Atostogų metu norėjau aplankyti aktyvią šventyklą ar stiprios energijos vietą Šiaurės Goa ar netoliese. Kas žino, pasakyk man????
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Kovo 10 dieną vykstame į viešbutį Heritage goa, ar šalia yra vietinių rusakalbių kelionių agentūrų? Tavo Goa ar Azija ir aš? Gal dar ką nors galite pasiūlyti?
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Natūralu,lėktuvu.Norėčiau sužinoti kainą vienam asmeniui tiek iš vietinių kelionių agentūrų, tiek iš TO.Ačiū
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kiek kainuoja traukinio bilietas iš Goa į Delį.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
kokias ekskursijas verta aplankyti? kokios ekskursijų kainos ir ar galima nusipirkti gatvėje ar tik pas kelionių organizatorių?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Pasakyk man, kas žino, iš Anjuna paplūdimio nuvykti į Senąjį Goa ir Pondos miestą? kaip galima autobusu ar taksi, kiek kainuoja persėdimai (Mapsa, Panaji) (bent jau apytiksliai) ir t.t. o kaip pamatyti daugiau šventyklų Pondos mieste? Iš anksto dėkoju visiems padedantiems.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Teko girdėti, kad viešbutis yra toli nuo miesto centro, o taksi per brangūs, alternatyvų nėra. Kiek apytiksliai kainuoja taksi į miestą ir apskritai kur man važiuoti, aš nenoriu tiesiog ilsėtis viešbutyje. Taip pat domisi saugumo klausimais.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
vaziuojame i Goa pirma karta, zinoma, nei simtos dalies nepadarysim, bet ka patartumete pirmiausia?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
jie rašo, kad ekskursijoms apsimoka nuomotis taksi su vairuotoju. Bet kaip su informacija?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 17 atsakymų
Turistų atsiliepimuose dažnai pateikiamos rekomendacijos savarankiškoms ekskursijoms naudoti paspirtukus, o vieni sako, kad tam reikia vairuotojo pažymėjimo ir net policininkas už jo nebuvimą ką nors nubaudė, kiti teigia, kad vairuotojo pažymėjimo nereikia. ? Taigi kur tiesa?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite, kiek kainuoja ekskursija „Murdeshwar – Gokarna – Om Beach“ iš Goa šiaurės.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Ar galite man pasakyti apytiksles operatorių ekskursijų kainas doleriais vienam asmeniui iš Šiaurės Goa?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Žodžiu, viešbutyje dieną prieš ekskursiją
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
sveiki!prašau padėti išsirinkti ekskursijas kokios kainos ir kiek kainuoja!
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 21 atsakymas
Domina ekskursijų į Goa kaina, kurias ekskursijas verta aplankyti? Maisto kaina, nes Mes valgome tik pusryčius. Ačiū iš anksto
prieš 15 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai