Klausimai apie TabaBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Taba
prieš 9 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Kas su savimi pasiėmė nešiojamąjį kompiuterį? Kas su internetu? Viešbučio svetainė siūlo belaidį internetą už 30 USD už naktį vienam kambariui. Labai brangus. Ar fojė yra nemokama? Visi skundžiasi mažu greičiu, kad net Skype negalima naudotis. O kaip 3G ryšys Taboje? Hurgadoje pirkau Vodafone SIM kortele, puikus greitis, viskas skrenda ir interneto prieigos kainos mazos. Arba netoli Eilato, gal izraelietišką SIM kortelę lengviau nusipirkti?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kiek kainuoja vietinis telefono ryšys su Rusija Ar galima nusipirkti SIM kortelę ar kaip geriausia?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
internetas ir wifi
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Darbui reikia naudotis internetu. Kur yra pigiausias ryšio šaltinis? Teko girdėti, kad Egipte uodai skaudžiai kanda. Kaip su tuo susitvarkyti? Kuriame pastate geriau pasirinkti kambarį?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena visiems! Ar galite pasakyti, ar viešbutyje yra nemokama (nemokama) interneto prieiga? Jei ne, kiek tai kainuoja? Ar viešbutyje ir kambariuose veikia belaidis internetas?
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ieskau merginos Katya ne viena kuri zino kazka parasykit
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
ir uz kokį mokestį?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rugsėjo pradžioje būsime su sūnumi Marriot Taba Heights. Kaip suprantu, galima pasivaikščioti po visų Taba Heights rajono viešbučių teritoriją. Ar kuris nors iš jų turi nemokamą belaidį internetą vestibiulyje? Ir klausimas dėl ekskursijos į Jordaniją: ar kertant Jordanijos sieną bus galima įvažiuoti į vietinę DUTE FREE (jei yra)?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Jei mokama, kiek tai kainuoja?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 14 atsakymų
Avarija buvo su mikroautobusu (baltu), atsitrenkė į vežimėlį su asilu, pramušė radiatorių ir nuvažiavo į Hurgados turgų, jei atmintis neapgauna.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Tu pailsėjai pakeliui tuo pačiu metu ir jie pateko į avariją, na, atsisakyk, labai reikia, su kuo ji buvo, gal net turi foto, būčiau labai dėkingas
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar čia veikia „Wi-Fi? Jei mokama, kiek kainuoja? O kaip greitis?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Patikėkit man tikrai reikia bent kazka apie juos zinoti!Bet daugiau apie ju dj Mero .......prašau jei kas bent ka nors zino neignoruokite!Man teks i visu gyvenima !!!
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pagal mano darbo pobūdį man reikia prieigos prie interneto, pasakykite man, kas yra pelningiau, viešbučio „Wi-Fi“ ar nusipirkti kortelę iš vietinio operatoriaus, ar yra 3G?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Pasakyk man, kiek kainuoja minutė pokalbio su Rusijos korinio ryšio tinklais skambinant iš vietinių operatorių SIM kortelės (Egiptas). Iš anksto dėkoju
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Negaliu apsispręsti, imti ar ne
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite, kas naudojosi mobiliuoju ryšiu ir/ar internetu (manau, kad turi būti WiFi) viešbutyje „Hyatt“ – kokybė / kainos?
prieš 15 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai