Klausimai apie Rehana Royal Beach Resort Aqua Park & ​​Spa 5*Orai ir sezonai

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
466 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Koks oras dabar? vėjuotas ir koks įspūdis apie viešbutį? (kas lankėsi 2017 m.)
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Gera diena. Su kompanija norime vykti į šį viešbutį vasario viduryje. Viešpatie senbuviai, pasakykite man, ar labai vėjuota, ar tai pakenčiama?
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Vykstame į šį viešbutį gegužės 16d.Planavome atostogas dėl jūros,bet kaip matau iš atsiliepimų,šiam viešbučiui dažnai neleidžiama maudytis nuo prieplaukos.Pasakyk prašau kokia išeitis ? Gal kur šalia yra paplūdimys su įėjimu iš kranto?Ar prieš pietus galima pasipliuškenti prie kranto, pasiskaityti, kad vanduo tokiu metu maždaug iki juosmens? Paaiškink prašau. Labai nerimaujame, nes kelionių agentūra neįspėjo dėl raudonos vėliavėlės. Bilietas jau nupirktas (( Ir dar, pasakykite man, ar įmanoma kaip nors (pėstomis) patekti į gretimo viešbučio prieplauką ar paplūdimį, kad iš jo būtų galima nuplaukti?
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 13 atsakymų
Orų tema jau daug kartų kalbėta.. Ir vis dėlto pirmą kartą važiuoju į Egiptą, galvoju, ką pasiimti iš daiktų ilgomis rankovėmis. Maniau, kad apsiribosiu sportiniu kostiumu. Bet čia perskaičiau, kad daugelis pataria imti megztinius. Vaziuoju vasario 9d.Noreciau suprast ar verta veztis siltu drabuziu?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Vykstame kovo pabaigoje. Koks oras mūsų laukia? Ar man reikia pasiimti ką nors šilto?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
skrendame su vaiku 4 metuku ka is siltu drabuziu pasiimti?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar