Klausimai apie Domina Coral Bay Aquamarine 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
86 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Prašau pasakyk man. Domina jūsų praktinė patirtis su Aquamarine, 44 arba 43 pastatas, bet kambarys su vaizdu į jūrą. Pavyzdžiui, kai jie iš pradžių paėmė jį Oazėje, jie atsisakė apsigyventi Akvamarine net už papildomą mokestį!
prieš 3 metų  •  3 abonentas 3 atsakymai
Keliaujame 2 suaugę 2 vaikai (14 ir 2,5 metų). Kokie šio viešbučio privalumai ir trūkumai? Aš mielai atsakysiu į bet kokį atsakymą. Eime pirmą kartą.
prieš 9 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Pagalba renkantis viešbutį. Tarp Domina kategorijos.....(yra daug, 6 vnt.), kuri geriausia ir arčiausiai jūros? Domina Aquamarine? arba ne? Dar neapsisprendėme, į kurį viešbutį vyksime. Man taip pat patinka Reef Oasis Beach 5 *. Taigi, kas yra geriau „Reef oasis“ paplūdimys ar „Domina“? kur bus smagiau, jūra geriau??? Iš anksto dėkoju visiems.
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Kas įskaičiuota į standartinį Domina Aquamarine kambarį? Ar yra plaukų džiovintuvas, chalatas, šlepetės, virdulys, puodeliai (akiniai)? Ar geriamasis vanduo buteliuose tiekiamas be jo, ar jį reikia užsisakyti atskirai? Likę gėrimai mini baro komplekte manęs nedomina.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Spalio mėnesį važiuojame ilsėtis su mažu vaiku, 2 m. Pasakyk man, kas buvo su vaikais, akvamarino rykštėje, kokį maistą? Ar yra kuo maitinti mažylį ar reikia su savimi pasiimti košės ir bulvių košės stiklainius? Ar kambariuose yra virduliai, ar atsinešate savo? :))) Kaip laikosi stovyklautojų pilvukai? Na, apskritai, laukiu patarimų iš ten buvusių tėvelių, iš anksto ačiū už patarimus
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Artimiausiu metu (spalio mėn.) ketiname ilsėtis, kelionių agentūra siūlo Domina Hotel & Resort Aqamarine 5, kuris buvo šiame viešbutyje, papasakok kaip apskritai viešbutis, skaityk atsiliepimus, bet visi rašo visiškai skirtingus dalykus , kuris normaliai pailsėjo ir kas rašo, kad yra net mokama arbata ))) Norėčiau patekti į jaunimui skirtą viešbutį, vykstame be vaikų, apskritai, kas ten ilsėjosi, palikite komentarą apie šį viešbutį arba pasiūlykite kokį viešbutį pasirinktumėte. Ačiū.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Važiuoju į Dominą balandžio pradžioje ir nežinau ką rinktis
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar