Klausimai apie Marsa AlamasEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Marsa Alamas
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
2
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
3
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Marsa Alamas
Sakykite, prašau, mėnesio pabaigoje vykstame į Aurora Bay Marsa Alam viešbutį, norime aplankyti Luksorą, kur patartumėte pirkti ekskursiją, kokios kainos ir kiek truks kelionė? Ar jie vežami per Hurgadą ar kitu maršrutu?
prieš 2 metų  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
P.S. Kiek kainuoja kelionė į Abu Dababą jūra (~ 15 km)?
prieš 4 metų  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Norime ten patekti patys, be gido. Plaukti lėtai ir susitikti, jei pasiseks, vėžlius)))
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
Laba diena draugai! Reikia patyrusių keliautojų pagalbos: planuojame kelionę į Concord Marine, norime savarankiškai patekti į kitas įlankas: Abu Dabab, Marsa Mubarak, Sharm el Lyuli, Igla. Prašau duoti padoraus taksisto kontaktus, kuris veš iš viešbučio pirmyn atgal ir nenuplėšys kaip lipnus. Jei žinote, pasakykite man apytikslę taksi kainą. Ir vis dėlto, įėjimas į šias įlankas yra mokamas? Jei taip, kiek tai kainuoja. Būčiau labai dėkingas visiems atsakiusiems.
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Draugai, pasakykite man, kokias ekskursijas galiu aplankyti? Kur geriau vykti į ekskursijas ir kokia apytikslė kaina?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Laba diena! Ar galite man pasakyti, ar iš šio viešbučio vyksta jodinėjimas po dykumą?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Girdėjau apie Abu Dababo įlanką, norėčiau ją aplankyti. Ar jie siūlo ekskursiją iš Restos? Kelionės kaina? Kas įskaičiuota į ekskursiją, kelionės trukmė ir ką pasiimti su savimi?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
šį miestą, Marsa Alam, renkamės vien dėl ekskursijos į Asuaną. Pasakyk man, prašau, ar yra ekskursijų iš Asuano ir iš Marsa Alamo viešbučių? kiek kainuoja kelionių organizatoriai? Ar galima is vietinių kelionių organizatorių nusipirkti tokią ekskursiją į Asuaną, kokia kaina?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ar galite man pasakyti, ar viešbutis siūlo kokių nors kelionių? Ar tik iš kelionių organizatoriaus?
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 22 atsakymai
Vikimapijoje, tiesiai priešais Marsą, nurodytas delfinų namų rifas ir labai mažas Habili Marsa Alam... Na, o delfinų namai, atrodo, siūlo ekskursijas... Kas ten buvo? Kaip apskritai, verta aplankyti?!
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Netgi pamiršau, kokios ten sąlygos siūlomos ekskursijai į Abu Dababą !? Kiek laiko, ką pasiimti su savimi be įrangos, kas įeina į mokamas paslaugas ir pan. Apskritai, kur bėgti ir kur maudytis ;)
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 14 atsakymų
Ypač domina Abu Simbel! Ar tai vyksta be Asuano? Ar tik 2 dienas? Ar šalia viešbučio yra „gatvės agentūrų“?
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Mane domina ABU SIMBEL ir ASUAN DAM ... kaip ekskursijų įspūdis.
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kovo mėnesį galvoju vykti į Holiday Beach ir kaip pirmą kartą Egipte, taip pat norėčiau pamatyti piramides. O gal geriau rinktis Hurgadą?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų