Klausimai apie Siva Golden Bay Makadi 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
85 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Laba diena! pliz papasakok kaip aptarnavimas, maistas, alkoholis paplūdimyje, internetas fojė, ar daug arabų, animacija? Buvau ten prieš porą metų ir patiko. Kaip mes dabar nežinome ... ATP. Aš laukiu) Prieš tai porą kartų ilsėjomės Sun Rise Makadi mieste (bet dabar žiauriai brangu), Marse buvo ir kitų gerų viešbučių su neblogais rifais. Mums taip pat patiko Al Nabila. Įdomu - kokio lygio tai yra .. Arabų invazija gąsdina ...
prieš 7 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite, kas neseniai buvo šiame viešbutyje, kaip maistas ir vaikų animacija šiame viešbutyje? Kokia atmosfera apskritai?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
pasakyk kur gali eiti du suaugusieji ir du vaikai 16 ir 4 metu patarkite makadi bay kiek pailses 10 dienu
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Balandžio mėnesį norime atostogauti su trimis vaikais (mažiausiam 11 mėn.). Prašau, pasakykite man, kokia situacija su vaikišku meniu vaikams? Ar viešbutis siūlo kokių nors maitinimo variantų šiems mažiems vaikams? O antras klausimas su nakvyne – standartinis ar bungalas? O gal galima susimokėti už standartą, o su bungalu derėtis vietoje?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Važiuojam su vaikais kovo pabaigoje, siūlo Al nabila grand bay ir Desole pyramisa sahl hašišą, padeda išsirinkti Reikalavimų sąrašas standartinis: jūra, maistas, animacija.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Laba diena, man įdomu ne įplaukti į jūrą, o nusileisti. Ar yra tinginių? kam ruoštis? Dėkoju
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
1. Ar tinka šeimoms su vaikais? (čiuožyklos vaikams, žaidimų aikštelė) Koks privažiavimas, ar seklus vanduo ilgas? Ar nusileidimas prie jūros varginantis? 2. Kas skirta suaugusiems (spa, kaljanas, pasivaikščiojimai, čiuožyklos :) ). 3. Maistas, aptarnavimas. Tiesiog noriu paanalizuoti, kokių nuomonių bus daugiau :) Skaitykite atsiliepimus. ačiū.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Labas vakaras!!!! Sakykit, tiesa, kad išsiregistruodamas iš kambario lygiai 12-00 nukirpau apyrankę, o išvykimas gerokai vėliau ir viešbučio paslaugomis nebegalima naudotis (valgyti, gerti). Aš nerimauju ne dėl savęs, o dėl vaikų!!!
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 9 atsakymų
Važiuosiu vasario 2 d., nesvarbu, ar pasiseks su oru, ar ne. Kokia bus jūra, kitaip anūkui su manimi 5 metai.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
pas mus vaikai 6 ir 9 metukai
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar