Klausimai apie Albatros White Beach Resort 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
77 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Mums siūlė ir pigesnius viešbučius, nežinome kurį rinktis: Sea Gul, Citadel, Palace, Dana! Prašome patarti. Arba apsistoti Baltajame paplūdimyje?
prieš 4 metų  •  10 prenumeratorių 8 atsakymų
gera diena! Mano vardas Olya, aš esu kelionių agentūros Ukrainoje vadovas! Mano klientas Nikitenko, Aleksandras yra nuolatinis Karališkųjų rūmų 4* klientas ir yra sertifikuotas nuolatinis klientas. Mane domina privilegijuotas klientas viešbutyje Albatros White Beach pasikeitus savininkui? Jei yra? Norite sužinoti apie laisvas vietas viešbutyje 12 naktų laikotarpiu nuo 08.10.14?
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Šį viešbutį domina tai, kad jis yra promenadoje, tačiau niekur nėra informacijos apie koralų buvimą.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Planuoju liepos mėnesį apsilankyti šiame viešbutyje. Kaip dabar situacija Hurgadoje ir šiame viešbutyje??? Šiame viešbutyje apsistojau 2006 m. Šį viešbutį pasirinkome paplūdimiui. Pastaruosius metus ji atostogauja Dana Beach, Sonestà Pharaon, Grand Plaza, Jungle Aqua Park, Alf Leila Wa Leila.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Vis dar negaliu pasirinkti viešbučio
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Kas ilsėjosi šiame viešbutyje su vaikais? kaip su vaikų animacija ir žaidimų aikštele?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
pasakykite man, kokio tipo kambarys yra senas pastatas, ar jis yra toli nuo paplūdimio, ir jei taip, kiek reikia trypti? kuriuose kambariuose geriausia apsistoti?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar