Klausimai apie DahabasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Dahabas
prieš 4 metų  •  1 abonentas 1 atsakymas
Peržiūrėjau atsiliepimus - jie mane gąsdina, šiemet tik vienas, likusieji 2012 m.
prieš 5 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Praneškite, kad jūsų viešbutyje rezervavome standartinį kambarį dviems. Ar bus galima papildomai sumokėti už aukščiausios klasės kambarį su vaizdu į jūrą registruojantis? Kiek tai kainuoja?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakyk man, pliz, kokius kambarius geriau imti: vieno aukšto ar dviejų aukštų? Keliaujame 2 suaugusieji (ne sportininkai).
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Mielus turistus domina klausimas: kiek nuobodu yra žmonėms Dahabo viešbučiuose, kurie nėra susipažinę su jūros sportu: burlentėmis, nardymu ir kitais panašiais. Noriu vežtis 11 metų vaiką į Dahabą, kad pabandyčiau, pavyzdžiui, be pertraukų iš paplūdimio atostogų išmokti plaukioti burlentėmis ir tuo pat metu apskritai nuvykti į Izraelį visapusiškai atsipalaiduoti, bet ne visiškai nuobodžiai: musu kelionių agentūra atbaido, sako, kad viešbutis visą dieną tuščias ir mums bus nuobodu.. Tad man įdomu: kaip sunku pradedantiesiems mokytis burlenčių ir ar yra alternatyvių užsiėmimų lauke? svarstome apie viešbučius mariose su geru aptarnavimu ir smėlėtu paplūdimiu ir tarkim kainos nemažos, norėčiau pasikonsultuoti, ačiū!!!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Su mergina ketiname ekonomiškai atsipalaiduoti, iš ten eiti į piramides, maudytis, susirasti nuošalią vietą degintis.Egipte pernai buvau Hurgadoje, Karališkieji rūmai 4 * žm., max 80 žmonių, ten buvo toks viesbutis, as uz ramias atostogas. Jau bijau del atsiliepimu...
prieš 12 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
Esu naujas Egipto su Raudonąja jūra gerbėjas ir mylėtojas.Buvau du kartus Šarm ir Hurgadoje ir...įsimylėjau!Ypač su jo povandenine fauna.Pasakyk gerą 4-5* viešbutį Dahabe su geru rifu , maistas, nardymo centras ir infrastruktūra (barai, baseinai, čiuožyklos, a la carte restoranai)?
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 26 atsakymų
Kas buvo arba praplaukė pro šalį! Noriu nardyti, mergina taip pat degintųsi. Ar tai įmanoma gruodžio mėnesį šiame viešbutyje? Kaip ten maistas? Ar yra geresnių nebrangių variantų Dahabe?
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 21 atsakymas
Sausio mėnesį susirenka turistų grupė. Jie tikrai turi vesti užsiėmimus vandenyje, geriausia šildomame uždarame baseine.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Negalite apsispręsti, kur eiti į Hiltoną ar Meridianą??? Mums tai svarbu Gražūs koralai, žalia zona ir patogūs kambariai su vaizdu į jūrą. Keliaujame visa šeima (vaikui 9 metai). Ačiū atsakiusiems...
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pontoninis įėjimas? O gal išaiškinta? O gal nėra ką išvalyti?
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Какое там море? Есть ли рыбки, как попасть в голубую дыру?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Patarkite kokį nors nebrangų, ramų viešbutį su tikslu aplankyti ne tik paplūdimį, bet ir aktyvų poilsį (keturračių, dviračių ir kito inventoriaus nuoma). Atostogas planuojame lapkričio mėnesį. O koks oras šiuo metų laiku? Nors galima rinktis tarp CORALIA CLUB DAHAB 4* ir HAPPY LIFE VILLAGE 4*.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Ponai, atsakykite išsamiai: ar tikrai viešbutis turi nedidelę įlanką su smėlėtu įėjimu į jūrą, kur vaikai gali tinkuoti, nenulupdami kojų ant koralų? Ir apskritai – kaip bus 2,5 ir 4,5 metų vaikams?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar yra viešbučių Dahabe ar Taboje, kur vaikams iki 13 metų taikomos nuolaidos?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
kur pailsėti su 2 metų vaiku
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar geras įplaukimas į jūrą ir ar vyras liks be alaus ir alkanas
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Noriu sužinoti, ar galima pailsėti su 1,5 metų vaiku ir 14 metų, kiek kainuos, jei eisime 4
prieš 15 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų