Klausimai apie Ayia NapaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ayia Napa
prieš 3 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki!Į šį viešbutį įsiregistruosime 10/12/18 su mažu vaiku. Ar galite pasakyti, ar kambariuose yra vaikiška lovelė, virdulys ir šaldytuvas? Arba tai papildomai. rinkliava?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ką reikia pasiimti su savimi ir ką jūsų viešbutis suteiks nemokamai? -lygintuvas -plaukų džiovintuvas -rankšluosčiai -indai -patalynė ar visa tai yra jūsų viešbutyje ar reikia pasiimti su savimi?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena! Ar galite pasakyti, ar kambariuose yra plaukų džiovintuvas? Jį galima įsigyti nemokamai arba už papildomą mokestį. rinkliava?
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Einu pailsėti su vaiku. Ir aš norėčiau sužinoti, kiek pinigų pasiimti su savimi? Kokias ekskursijas ir vietas galima aplankyti? Iš anksto dėkoju))
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 5 atsakymų
Papasakokite, kaip į lėktuvą atsinešti sulankstomą paplūdimio skėtį. Aviakompanijos svetainėje kažkas neaišku, pavyzdžiui, yra pagrindinis bagažas, rankinis bagažas ir skėtis. Kaip į tai atsižvelgiama už papildomą mokestį?
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Nusipirkome ekskursiją į Margadiną. Jie pasiūlė priestatą ir priestatą. O pagrindiniame pastate kambario kaina 7000 didesnė nei priede. Tačiau nė vienoje vietoje nėra priestato ir priestato nuotraukos. Ketinu keliauti su vaiku ir noriu geru salygu.Kodel nera foto? Gal ten blogos sąlygos? paštu [email protected]
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas jums pasakys apie standartinius numerius? Viešbutyje mums pasakė, kad jie neturi virtuvės. Ar yra bent elektrinis virdulys ir mini šaldytuvas?
prieš 9 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
MANOME UŽ 8-9 NAKTIS.AR VISADA GALITE PASKAIČIUOTI KELIONĖS KAINĄ?AR VIEŠBUTE YRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Spalio 1 dieną išvykstame į medaus mėnesio kelionę 10 dienų, nenorėtume nusivilti.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
labai reikalinga)
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, prašau padėti, negaliu išsirinkti viešbučio, aš, vyras ir dukra (5 m.) liepos mėnesį vykstame į Ayia Napa. Viešbučiai Nelia Gardens, Limanaki Beach, Christofinia padeda, kuris viešbutis yra geresnis. Ir vis dar nerandu atsiliepimų apie Nelia Gardens. O kur Napoje pasivaikščioti su vaiku ir ar ten žaidimų aikštelės? Dėkoju!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Pasakykite, kokias ekskursijas geriau važiuoti: Šiaurės Kiprą – Kireniją ar Famagusta. Dar domina oras, kokia oro ir jūros temperatūra, ar labai karšta?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki visi! Prašau pasakyti, kur geriau vykti į Kiprą atsipalaiduoti dviem suaugusiems ir 9 metų vaikui. Maitinimo prasme viešbutis geras, bet paplūdimys uolėtas, rašo, kad kitoje pusėje yra įlanka su smėlio paplūdimiu. Galvojame, gal nuvykti į Protarą, kokį viešbutį su geru maistu ir paplūdimiu rekomenduotumėte. Ačiū visiems
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Vykstame pas du suaugusius ir 9 metų vaiką. Iš Bibilio Globus išsirinkome viešbutį Ayia Napa CALLISTO HOLIDAY VILLAGE 4*.Ekskursija kainuoja kelionių agentūros nuolaida 144tr. trims, viskas įskaičiuota 15 dienų 14 naktų iš Jekaterinburgo. Viešbutyje yra du paplūdimiai: vienas uolėtas, kitas – smėlio įlankos pavidalu. Valgysime nuo liepos 25 iki rugpjūčio 8 d. Bet dabar pagalvojome ir nusprendėme gal rinktis Protaro miestelį. Ar ten geresni paplūdimiai, patarkite gerą viešbutį Protare????
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki. Mano vardas Svetlana. Planuojame vykti į šį viešbutį: aš, mama ir dukra 9 m. Nusipirkome išankstinio rezervavimo turą liepos pabaigai. Mane pirmiausia domina maistas: aštrus ar ne, kokie gėrimai, sultys, vaisiai, mėsos patiekalai, daržovės įtraukiami į „viskas įskaičiuota“ sistemą. Ar yra animacija ir rusakalbiai darbuotojai. Turėsime studijos kambarį su šoniniu vaizdu į jūrą, koks kambarys.Mane taip pat labai domina paplūdimys, kas yra Sandy Bay, kiek toli nuo viešbučio, ar įlankoje labai seklu. Ar toli nuo oro uosto. Kiek kainuoja gultai ir skėčiai paplūdimyje. Kretoje jau buvome Gouves miestelyje ir Turkijoje Alanijoje, todėl nusprendėme užkariauti Kiprą. Kokios yra geriausios ekskursijos? Iš anksto dėkoju Slėpti
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Ar galite pasakyti, kurį viešbutį geriau pasirinkti? Keliaujame su draugu. Domina jaunimo poilsis. Suprantu, kad pačiame viešbutyje jo nebus, reikia išeiti į centrą, bet norėčiau visai nenusivilti. Pagal kainų kategorijas ir kuponų prieinamumą norimoms datoms renkuosi tarp - Marina 3 *, Florida Beach 4 * ir Freij Resort 4 *. Būsiu malonu už bet kokius komentarus. Dėkoju!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kelionė buvo mirtis! a:1:{i:0;s:30:"Greikijos įlanka 5*, Kipras, Aja Napa";} Jis svajojo išvykti atostogauti, mama norėjo sūnui išsirinkti geriausią. Bet tik, viešbutis buvo paskirstytas kitaip, stiklo gabalas įpjauna berniuką ir jis grįžta namo cinkuotame karste. Kas kaltas? Ar viešbutis neturėtų pasirūpinti savo viešbučio saugumu, ar stiklas, iš kurio susidaro sienos, durys, turi būti grūdintas? Arba jie turėtų nužudyti vos prisilietę. Kur teisybė?
prieš 12 metus  •  11 prenumeratorių 42 atsakymai
Ar galima vakarienę pakeisti pietumis? Kur pigiau nusipirkti vandens ir maisto? Ar šalia yra turgus? O į kokius restoranus rekomenduojate apsilankyti Aja Napoje?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man, ar yra vaikiškų vežimėlių nuomos paslauga Atlantic Ainios viešbutyje ar artimiausiuose viešbučiuose
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ponai, patyrę, Kipro mylėtojai, reikia jūsų pagalbos renkantis viešbutį... Galva sukasi nuo informacijos, bet vis tiek reikia rinktis... Faros Hotel ar Okeanos Beach ??? Gal kas ilsėjosi šiuose viešbučiuose ir tikrai gali viską pasakyti +/-? Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Padėkite man išsirinkti iš šių viešbučių. Esame dvi šeimos su 11 ir 5 metų vaikais
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Atostogoms su vaiku 1 metai 9 mėn. kokiame viešbutyje geriausia apsistoti? Kiek ADAMS paplūdimys yra pranašesnis už Nissi paplūdimį? Kaip maistas, teritorija, žaidimų aikštelė? Dėkoju.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Nerandu kelionės į šį viešbutį kainos kovo-balandžio mėn., 7 naktys, 2 suaugusieji ir vaikas 11 metų. Ačiū
prieš 12 metus  •  2 abonentas 7 atsakymų
Skaičiau daug atsiliepimų apie šį paplūdimį, kol susidarė toks vaizdas: pats gražiausias paplūdimys pakrantėje, bet ir pats perpildytas bei purviniausias. Negana to, šalia gyvenę žmonės atsiliepė gerai, o tie, kurie buvo Aja Napos centre ir nuėjo 2,5 km, nieko ypač gražaus jame nematė. Sakykite, ar verta rinktis brangesnį viešbutį vien dėl Nissi artumo? Iš anksto dėkojame už atsakymus!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Atlantic Sancta Napa arba New Famagusta – pagal atsiliepimus abu viešbučiai geri. Pasakyk man, žmonės, kam teikti pirmenybę.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Rodyti daugiau »