Klausimai apie Ras al ChaimaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ras al Chaima
Kas neseniai buvo šiame viešbutyje? nes svetainės ir kelionių organizatorius pateikia informaciją, kurios nėra. Bet atsiliepimuose sutikau, kad jie parašė, kad paėmė užstatą. Pasidalinkite informacija, kas neseniai lankėsi viešbutyje. O kokių dar spąstų gali būti šiame viešbutyje?
prieš 5 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! pasakyk man prašau iš šio viešbučio yra transportas kelionei į Dubajų ir pan. be taksi?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
ką pasiimti su savimi
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
į šį viešbutį vykstame su vaikais, norėčiau išgirsti pirmų įspūdžių
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ši paslauga neaiški iš viešbučio aprašymo.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, papasakok apie savo nakvynę vilose, kitoje svetainėje skaičiau, kad yra ir bendras pastatas. O nakvynę reikėtų rezervuoti iš karto agentūroje arba jau atvykus į viešbutį. Ar dar yra bevielis internetas ir kokiose vietose jis mokamas ar ne? Ir galiausiai, ar vietoje yra žolės futbolo aikštė. Dėkoju.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra 1 atsakymas
Sveiki!Važiuojam su vaikinu į JAE. Ar gali kilti problemų, kai dalijamės tame pačiame kambaryje ir nesame susituokę? Dėkoju!
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Aš domiuosi : ka galima pamatyti,koks skanus maistas nebrangus ir apskritai kiek reikia imti ir kokia valiuta 8 naktims???
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Į JAE važiuojame pirmą kartą, parduotuve neįdomu, norime maudytis ir pailsėti.Pasakyk man iškilusius klausimus.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
kuris buvo „Acacia“ viešbutyje Ras al Khaimah, norėtų sužinoti ir pamatyti, kas tai yra. Į JAE vykstame ne pirmą kartą, norėjau pamatyti kažką naujo.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar kas nors turėjo galimybę palyginti šiuos viešbučius? kurį rekomenduotumėt?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų