Klausimai apie DubajusKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Dubajus
JAEDubajus
Norime su vaikinu skristi i Dubajus, rinkomės ir tą, ir viešbutį, bet kadangi skrendame pirmą kartą, tai dar nežinau į kurią agentūrą kreiptis... Padėkite, prašau.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
nuo 29.12 iki 03.01 parduodu tura 2 asmenims Dubajuje. Mano kelionė buvo atšaukta, nes man nebuvo leista išvykti iš darbo. Kaina yra 15 tūkstančių UAH. dviems. Galima rinktis viešbutį, nes buvo rezervuota keletas variantų. Visi klausimai telefonu 099-044-32-72 (Veronika). Skambinti skubiai.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
JAEDubajus
Tiek daug blogų atsiliepimų .Vaikai nupirko 10 savaičių klubų už didelius pinigus.Niekada negalėjau eiti.Dabar mes su vyru susirinkome.Labai nerimauju ar liksime gatvėje atvykę į Emyratus.Mes dar reikia uzstato 500 euru.Ar tiesa kad mums grazins?Prašau atsiliepkite jei kas važiavo.Ačiū.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
JAEDubajus
Sausio 14 planuoju 2+2, bijau susidurti su situacija. kai mokami pinigai, o ekskursija.... iki pasimatymo.... Pas ko pirkti ekskursija? Dėkoju!
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
JAEDubajus
Sveiki!!! Mane domina nuorodos į paieškos sistemas kelionių po JAE su geriausiais pasiūlymais!!! Aš vyksiu į JAE liepos-rugpjūčio mėn.“ Pasakyk man, prašau!
prieš 11 metus  •  14 prenumeratorių 13 atsakymų
JAEDubajus
Laba diena! Nusipirkome ekskursiją 15 dienų be maisto, bet su nakvyne Green Hous viešbutyje (Šardža). Tiesą sakant, mes ten negyvensime, gyvensime pas gimines, tiesiog kelionė pigesnė nei skristi savarankiškai. Sakykite, ar būtina registruotis viešbutyje? ar užtenka paskambinti susitikimo vakarėlio vadovui ir įspėti?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
JAEDubajus
Noriu nusipirkti paskutinės minutės turą, bet visi bijo, kad tai gali baigtis blogai. Kad labai blogai gyvent miesto viesbutyje ir iki plidzio vaziuoti autobusu.Ten niekas uz nieką neatsako.Kitas dalykas yra paplūdimys prie viešbučio.Panašiame viešbutyje yra pasiūlymas be maisto. Pasirodo, nėra paplūdimio ir maisto. Aš beveik nemoku anglų kalbos, kaip ten gauti maisto ir patekti į paplūdimį?) Ir tikriausiai nėra labai patogu eiti vienam? Vyras lieka su vaiku, mergina dar karta negali.Labai noriu i JAE Pasakyk man, kaip ten išgyventi iki minimumo be prašmatnumo? Kaip patekti į paplūdimį, kur pavalgyti? Pirmą kartą galiu apsirūpinti sau dešra, bet tikriausiai jos neleis. Reikia kuo daugiau informacijos. Noriu išvykti beveik, padėkite bet kokiu patarimu, būsiu labai dėkingas. Mūsų
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 50 atsakymų
Kur beratas?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
JAEDubajus
Man 23 metai, nesu vedęs, gegužės pradžioje noriu viena išvykti į JAE. Internete skaičiau apie visus sunkumus gaunant vizą ir apie nesąžiningas kelionių agentūras, kurios daug žada, nieko nedaro, o dar ir terminus praleidžia. Norėčiau sužinoti, į ką geriau kreiptis, kad kelionė būtų atlikta greitai ir efektyviai?
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 49 atsakymų
JAEDubajus
Noriu perspėti keliautojus, kad jokiu būdu nesikreiptų į kelionių organizatorių iš Dubajaus „Royal Park Service“! JAE nėra pigi šalis, bet tokios paslaugos dar nemačiau! Norėjau palikti atsiliepimą, bet dėl ​​kažkokių priežasčių ji neveikia svetainėje (atsiliepimų laukelis dingsta).
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Sveiki. Ketinome vykti į JAE, kelionių agentūra siūlo vykti per Join Ap. Perskaičiau aibę neigiamų atsiliepimų, bet jie visi buvo datuojami ne vėliau kaip 2011 m. kovo mėn. Ar kas nors neseniai naudojosi šio MOT paslaugomis JAE kryptimi? Kaip reikalai su šeimininku? Nenorėčiau patekti... Iš anksto dėkoju už atsakymus.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
JAEDubajus
Pasakykite man, kokį kelionių organizatorių pasirinkti kelionei į JAE iš Kijevo? Mane domina kelionių organizatorius, o ne agentūra, iš anksto ačiū už pagalbą
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
JAEDubajus
Laba diena! Noriu važiuoti į Dubajų nusipirkti automobilio. Radau vieną kelionių agentūrą, kuri siūlo keliones perkant automobilį. Surinkite 20-30 žmonių ir eikite savaitei. Išieškojau visame internete, atsiliepimų 0. Būčiau labai dėkingas, jei atsakytumėte į mano klausimą.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų