Forosskii bereg 2*– Atsiliepimai

5
Įvertinimas 8.210
pagrįstas
5 apžvalgų
№4 viešbučio reitinge Foros
8.0 Skaičius
8.0 Aptarnavimas
8.5 Grynumas
6.5 Mityba
8.0 Infrastruktūra
Pensionas "Forosskiy Bereg" yra vaizdingame kraštovaizdžio parke, Juodosios jūros pakrantėje. Tai ramus jaukus kampelis, nutolęs nuo gyvenviečių ir greitkelių. Čia išskirtinai palankios klimato sąlygos, švari šilta jūra, beveik visada šviečia saulė. Pensionas yra 45 km nuo Jaltos ir Sevastopolio miestų, apsuptas vaizdingų kalnų, saugomų miškų ir parkų. Skirta 140 svečių. Plaukimo sezonas trunka nuo gegužės iki spalio.Daugiau →
аватар 9903332
 •  keliavo prieš 6 metus
Įvertinimas 7.0
Vieta gera. Š varus paplū dimys, maž ai ž monių , geri kambariai. Apsistojome 2017 metais ir likome visiš kai patenkinti. Taip pat planuojame 2018 m. Prieš varž ybas sustojome susipaž inti. Per metus niekas daug nepasikeitė , iš skyrus maistą . Kadangi ten galima valgyti vienoje vietoje, tai, matyt, pensionas nusprendė , kad kainas galima nepadoriai pakelti, o porcijas maž inti. … Dar ▾ Vieta gera. Š varus paplū dimys, maž ai ž monių , geri kambariai. Apsistojome 2017 metais ir likome visiš kai patenkinti. Taip pat planuojame 2018 m. Prieš varž ybas sustojome susipaž inti. Per metus niekas daug nepasikeitė , iš skyrus maistą . Kadangi ten galima valgyti vienoje vietoje, tai, matyt, pensionas nusprendė , kad kainas galima nepadoriai pakelti, o porcijas maž inti. Palyginome 2017 ir 2018 metų patiekalų kainas ir padarė me iš vadą , kad kai kurių patiekalų kainos iš augo dvigubai! Tai mus labai nuvylė . Š iais metais valgysime vietinė je kavinė je iki minimumo, o pirkti maisto į Foros ir valgyti kambaryje.
аватар
 •  keliavo prieš 15 metus
Įvertinimas 9.0
Puiku: jū ra, saulė ir tik gamta aplink! Pailsė jau su dukryte, maistas kaip vaikystė je, personalas dė mesingas, gamta nesugadinta! Vaikas labai patenkintas, mes patys gera kompanija! Sezonas jau ė jo į pabaigą , jū ra buvo vė si, bet saulė vis tiek mus labai gerai š ildė . … Dar ▾ Puiku: jū ra, saulė ir tik gamta aplink! Pailsė jau su dukryte, maistas kaip vaikystė je, personalas dė mesingas, gamta nesugadinta! Vaikas labai patenkintas, mes patys gera kompanija! Sezonas jau ė jo į pabaigą , jū ra buvo vė si, bet saulė vis tiek mus labai gerai š ildė . Kam reikia pramogų , tavę s č ia ne, Turkijoje, plizz! Č ia poilsis nuoš alus, be smulkmenų , nors į Jaltą pasieksite per 20 minuč ių ir praš au, galite iš eiti iš visų jė gų ! Ypatingas ač iū Marijai Ivanovnai (ji dirba geriau nei animatoriai 5 ž vaigž duč ių vieš buč iuose už sienyje)!
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 15 metus
Įvertinimas 9.0
Š iame pensione ilsiuosi jau trejus metus iš eilė s, o kai perskaič iau, ką paraš ė kaž koks Aleksejus, tai man tiesiog už kliuvo....Ten puiki virtuvė , puikū s kambariai ir t. t. Apskritai viskas super, man ir merginai labai patinka! … Dar ▾ Š iame pensione ilsiuosi jau trejus metus iš eilė s, o kai perskaič iau, ką paraš ė kaž koks Aleksejus, tai man tiesiog už kliuvo....Ten puiki virtuvė , puikū s kambariai ir t. t. Apskritai viskas super, man ir merginai labai patinka!
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар Natalia272
 •  keliavo prieš 18 metus
Įvertinimas 9.0
Ką aš galiu pasakyti - man labai patiko! 1) Jū ra netoliese! Labai š varu, yra skė č iai ir gultai! 2) Labai patogu kambariuose – ilsė jausi „lukš to“ namelyje – puiku! Yra viskas, ko reikia: televizorius, š aldytuvas, naktiniai staleliai, spintos, kė dė s, stalas, 2 lovos, vonioje yra duš o kabina, kriauklė , unitazas. … Dar ▾ Ką aš galiu pasakyti - man labai patiko!
1) Jū ra netoliese! Labai š varu, yra skė č iai ir gultai!
2) Labai patogu kambariuose – ilsė jausi „lukš to“ namelyje – puiku! Yra viskas, ko reikia: televizorius, š aldytuvas, naktiniai staleliai, spintos, kė dė s, stalas, 2 lovos, vonioje yra duš o kabina, kriauklė , unitazas. Valytoja ateidavo visą laiką .
3) Apie maistą – gerai. Bent jau taip pasakysiu – valgai pakankamai, pusryč iai, pietū s, vakarienė rinktis, vaisiai visada duodami. Nė ra tokio, kad valgai iki soties, o į pabaigą likusiems +3 kg papildomai. Tai didelis pliusas.
4) Vyksta į vairios ekskursijos.
Man ir kaina labai patiko. (palyginimui: aš buvau Foros sanatorijoje prieš dvejus metus - kaina brangesnė (su vaizdu į kalnus) - bet aš net nestovė jau š alia Foroso pakrantė s...)
Общий вид Коттедж Столовая Номер Форосский берег
аватар irene2010
 •  keliavo prieš 18 metus
Įvertinimas 7.0
Labai mė gau atsipalaiduoti pensione „Forossky Bereg“. Pirma, paplū dimys yra puikus ir jį supanti gamta. Antra, visi kambariai nauji, gerai suremontuoti. Man nepatiko maisto kokybė . Aptarnavimas galė jo bū ti geresnis. svetainė je paraš ykite foros pakrantė s telefonų numerius. … Dar ▾ Labai mė gau atsipalaiduoti pensione „Forossky Bereg“. Pirma, paplū dimys yra puikus ir jį supanti gamta. Antra, visi kambariai nauji, gerai suremontuoti. Man nepatiko maisto kokybė . Aptarnavimas galė jo bū ti geresnis. svetainė je paraš ykite foros pakrantė s telefonų numerius.


avataras ulumba
Kaip yra pensionas „Forossky Bereg“, palyginti su Forossky parku? Priešais parką ar arčiau pasienio posto? „Foros pakrantė“ svetainėse reiškia Sanatornoje kaimą, ar jis arčiau Sevastopolio, ar atvirkščiai už Foroso link Jaltos?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
avataras Arisha30
Kokiu atstumu yra paplūdimys nuo Coruso?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
avataras ok000100425
Orai nuo gegužės 20 iki 30 d
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Panašūs viešbučiai
Traukos vietos
Foros bažnyčia
Krymas, Foros
Architektūra, Istorija, Religija

Пансионат "Форосский берег" расположен в живописном ландшафтном парке, на берегу Черного моря. Это тихий уютный уголок, удаленный от населенных пунктов и автострад. Здесь исключительно благоприятные климатические условия, чистое теплое море, почти всегда светит солнце. Пансионат расположен в 45 км от городов Ялта и Севастополь, в окружении живописных гор, заповедных лесов и парков. Рассчитан на 140 отдыхающих. Купальный сезон длится с мая по октябрь.

Paplūdimio aprašymas Пляж собственный, галечный, оборудован теневыми навесами, кабинками для переодевания.
Viešbutyje

  • бар
  • танцплощадка
  • спортплощадка
  • охраняемая автостоянка
  • душ на пляже
  • прокат водных велосипедов и мотоциклов
  • водные развлечения

  • Kambarių aprašymas

    2-, 3-этажные деревянные еловые коттеджи-срубы, коттеджи-сайдинги. 2-местные 1-комнатные номера (площадь 14 кв.м). В номерах: ванная комната (душевая кабинка, умывальник), телевизор, холодильник, потолочный вентилятор.

    Adresas АР Крым, пос. Форос, пансионат "Форосский берег"
    Telefonai: +38 (0654) 79-13-25
    Klausimai ir atsakymai