Heliopark Old Estate 4*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 7.010
pagrįstas
1 apžvalgos
Verslo viešbutis „Heliopark Old Estate“ yra istorinėje Pskovo dalyje, netoli nuo krantinės ir senovinio Kremliaus.Daugiau →
аватар
 •  keliavo prieš 13 metus
Aš pats planuoju tik apsilankyti š iame vieš butyje, bet mano mergina dž iaugiasi (ji ten buvo ne kartą!! ! ). Mes su ja buvome netoli Sankt Peterburgo kaimo klube „Skandinavija“, tad jai visai nepatiko (beje, man irgi, nors daugiausia ilsiuosi Suomijoje ir Europoje), o „Terrijoki“ vieš butis (primena Helioparką ). … Dar ▾ Aš pats planuoju tik apsilankyti š iame vieš butyje, bet mano mergina dž iaugiasi (ji ten buvo ne kartą!! ! ). Mes su ja buvome netoli Sankt Peterburgo kaimo klube „Skandinavija“, tad jai visai nepatiko (beje, man irgi, nors daugiausia ilsiuosi Suomijoje ir Europoje), o „Terrijoki“ vieš butis (primena Helioparką ). pagal lygį ), bet brangesnis. Nors kaž kas yra daug arč iau. Man arč iau Finca iš Sankt Peterburgo nei Pskovo.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 7.0
Vieš butis geras, naujas, graž aus dizaino. Kambariai labai graž ū s, kilimai, padorū s baldai, nieko nenulupta. Bet nepigu už tokį atstumą -5800 para dviems už standartinį kambarį su pusryč iais. (Palyginimui: labai padorus pensionas 100 km nuo Maskvos kainuoja 5200 parai dviems, BET! į kainą į skaič iuotas 2 kambarių skaič ius, 3 maitinimas per dieną , maitinimas pagal už sakymą , medicininė s procedū ros ir didelis baseinas be apribojimų ! ) Geleoparke man labai patiko maistas restorane „Rublev“. … Dar ▾ Vieš butis geras, naujas, graž aus dizaino. Kambariai labai graž ū s, kilimai, padorū s baldai, nieko nenulupta. Bet nepigu už tokį atstumą -5800 para dviems už standartinį kambarį su pusryč iais.
(Palyginimui: labai padorus pensionas 100 km nuo Maskvos kainuoja 5200 parai dviems, BET! į kainą į skaič iuotas 2 kambarių skaič ius, 3 maitinimas per dieną , maitinimas pagal už sakymą , medicininė s procedū ros ir didelis baseinas be apribojimų ! )
Geleoparke man labai patiko maistas restorane „Rublev“. Bruknių vaisių gė rimas, silkė , koldū nai, Pozharsky kotletai. . . ir daug daugiau - SUPER! Ač iū š efams! Š auniai padirbė ta! Esu labai iš ranki maistui, bet man č ia viskas patiko, ė jome persivalgyti). Beje, nebrangu.
Taip pat labai geras SPA centras. Puiku, kad negailė jote brangių prekių ž enklų kosmetikos, tai puiku. Ir kainos yra priimtinos pagal Maskvos standartus. Patiko ir masaž as.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Panašūs viešbučiai

Бизнес-отель Heliopark Old Estate расположен в исторической части Пскова, недалеко от набережной и старинного Кремля.

Viešbutyje

Ресторан, бар, трапезная, лобби-бар, SPA-центр, конференц- и банкетные залы, переговорная комната, огранизации экскурсий и активного туризма.

Kambarių aprašymas

7 номеров Twin, 27 номеров Twin Superior, 6 номеров Junior Suite, 6 номеров Studio, 1 номер Suite Kazanova, 1 номер Suite Heliopark, 2 номера Suite President.

Kambariuose

Кабельное ТВ, WI-FI, мини-бар, телефон, ванная комната (ванна, фен, туалетные принадлежности).

Klausimai ir atsakymai