Similan salų nacionalinis parkas

Similan salų nacionalinis parkas, Mu Ko Similan nacionalinis parkas
Tailandas, apie. Puketas
Įvertinimas 10.0
10 Pagrįstas 2 apžvalgų
Prenumeruokite apžvalgas:
Prenumeratos nustatymas Parašyti atsiliepimą
GPS: 8.59038, 97.6371

Similan salų nacionalinis parkas

Similan salų nacionalinis parkas, Mu Ko Similan nacionalinis parkas
Tailandas, apie. Puketas
Similan salos yra 11 salų grupė Andamanų jūroje, kurios plotas yra apie 140 kv. km. ir jie yra 65 km. į vakarus nuo Puketo. Nacionalinis parkas čia buvo įkurtas 1985 metais kaip jūrų rezervatas, o 1998 metais buvo išplėstos jo ribos – įtrauktos dar 2 salos: Bon ir Tachai.
Parko teritorija susideda iš daugybės salų su gana aukštais ir stačiais kalnais, paplūdimiais ir įvairių formų uolų dariniais. Kai kurios salos turi žemus kalnus – aukščiausia salų vieta yra 244 metrų aukštyje virš jūros lygio, o dalis salų yra lygus paviršius, apsuptas smėlio kopų ir koralinių rifų. Nepaisant to, kad yra vienuolika salų, tik trys salos turi paplūdimius: Miang, Similan ir Tachai. Likusios salos yra uždarytos turistams dėl uolėtos pakrantės arba dėl aplinkosaugos priežasčių.
Similano salos laikomos viena geriausių nardymo vietų, tačiau taip pat galite mėgautis buriavimu, poilsiu gamtoje, paukščių stebėjimu ir baidarėmis.
Turistus vilioja koraliniai rifai, didžiuliai rieduliai, povandeninis pasaulis ir sniego baltumo Similano salų paplūdimiai. Miang ir Similan salose galite apsistoti tik specialioje palapinių stovykloje arba vasarnamyje. Lietingo sezono metu nacionalinis parkas uždaromas nuo gegužės iki lapkričio kiekvienais metais lankytojų saugumui.

APŽVALGOS
Visi atsiliepimai (2)
Keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 10
Fantastiš ko grož io paplū dimiai! Baltas koralinis smė lis, blizgū s pilki rieduliai palei krantą , skaidrus turkio spalvos vanduo ir smaragdo ž alios palmė s! Pukete aplankyti bū tina, nuotraukos gautos tarsi iš Maldyvų . Iš nemalonumų – gauti kelias valandas iš pradž ių mikroautobusu, o paskui laivu. Galite leistis į ekskursiją su nakvyne – palapinė je, namelyje ar jachtoje. Neimkite jo į palapinę , skraidanč ios lapė s ryte rė kia kaip nupjautos ir mė tosi ant palapinė s.
komentarų dar nėra | palikite komentarą
Keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 10
(Nustebau, kad iki š iol niekas neparaš ė atsiliepimų , tikriausiai tiesiog nerado ž odž ių apibū dinti visą š ios vietos prabangą . Taip pat nesu tikras dė l savo galimybių , bet surizikuosiu. ) Š ią ekskursiją geriau palikite atostogų Pukete pabaigoje, kai atrodo, kad jau viską matė te, jū sų fantazijos niekas nesukrė s, o į degis nudegino odą centimetru. Kelias š iek tiek ilgas, iš salos nuvež a į ž emyną , jau į sodina į valtį , kuri apie pusantros valandos spjauna į vakarus.
2 komentaras | palikite komentarą
VIETOS ŠALIA
Khao Lak Lam Ru nacionalinis parkas
Įvertinimas 8.0 - 1 apžvalga
Tailandas, Khao Lakas
Gamta
atstumas: 67.4 km.
Žemėlapyje
Žuvies restoranas Orchidėjų kavinė
Įvertinimas 9.0 - 1 apžvalga
Tailandas, Khao Lakas
Restoranai, kavinės
atstumas: 69.1 km.
Žemėlapyje
Trečiojo karališkojo laivyno vėžlių darželis
Įvertinimas 5.0 - 1 apžvalga
Tailandas, Khao Lakas
Gamta
atstumas: 69.1 km.
Žemėlapyje
Wat Suwan Kuha šventykla
Įvertinimas 6.0 - 1 apžvalga
Tailandas, Krabi
Gamta, Istorija, Religija
apsilankymas: Mokama
atstumas: 94.1 km.
Žemėlapyje
Wat Phra Nang Sang šventykla
Nėra atsiliepimų
Tailandas, apie. Puketas
Architektūra, Istorija, Religija
apsilankymas: Nemokamai
atstumas: 98.9 km.
Žemėlapyje
KLAUSIMO ATSAKYMAS
Klausimų nėra