pasaulio salos

Pasaulio salos, pasaulis, pasaulis, pasaulis, pasaulio salos
JAE, Dubajus
Įvertinimas 10.0
10 Pagrįstas 1 apžvalgos
Prenumeruokite apžvalgas:
Prenumeratos nustatymas Parašyti atsiliepimą
GPS: 25.2256, 55.1666

pasaulio salos

Pasaulio salos, pasaulis, pasaulis, pasaulis, pasaulio salos
JAE, Dubajus
Dirbtinis archipelagas, susidedantis iš kelių salų, bendra forma primenantis Žemės žemynus, yra 4 kilometrai nuo Dubajaus pakrantės Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Pasaulio salos daugiausia sukurtos iš seklių Dubajaus pakrantės vandenų smėlio ir yra dar vienas dirbtinis salynas, esantis šalia Dubajaus emyrato administracinio centro.
Pagrindinis projekto „The World“ kūrėjas yra „Nakheel“. Idėja sukurti tokį archipelagą priklauso emyrato kronprincui ir JAE gynybos ministrui šeichui Mohammedui bin Rashidui Al Maktoumui.
Bendras salyno plotas yra 55 kvadratiniai kilometrai, todėl tai yra didžiausias dirbtinis salynas pasaulyje. Salų dydis svyruoja nuo 14 tūkstančių iki 83 tūkstančių kvadratinių metrų, sąsiaurių plotis tarp jų – nuo ​​50 iki 100 metrų, gylis – nuo ​​8 iki 16 metrų.
Mirą su žemynu jungia tik vanduo ir oras. Nuo didelių bangų kompleksą saugo dirbtinai pastatytas molas. Vanduo ir elektra tiekiami iš žemyno. Siekiant išsaugoti Persijos įlankos augaliją ir gyvūniją, aplink salas buvo statomi rifai, įrengti specialūs valymo įrenginiai, kad būtų išvengta stovinčio vandens.
Planuojama, kad „Mir“ taps elitine bendruomene, kurią sudarys rinktiniai Žemės gyventojai, aptarnaujantis personalas ir turistai, kurių bendras skaičius neviršys 200 tūkst.

APŽVALGOS
Visi atsiliepimai (1)
Keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 10
Na, ką jau kalbė ti apie š ią mini ž emę (P. S. Nepasakyč iau, kad „mini“): Atvaž iavome patarę mū sų gido, kuris mokė jo rusiš kai ir atvež ė mus 7 vietų mikroautobusu. Buvome ten prieš saulė lydį nuo Burj Khalifa, su š eima nelabai supratome, kas tai yra, bet į spū dž iai buvo nuostabū s. Iš malū nsparnio buvo pastebė ta, kad š i vieta yra tarsi pasaulio atlasas, ten buvo viena sodri ž alia ant balto.
komentarų dar nėra | palikite komentarą
VIETOS ŠALIA
Džumeiros paplūdimys
Įvertinimas 6.0 - 2 apžvalgos
JAE, Dubajus
Gamta, Pliažai
atstumas: 7.4 km.
Žemėlapyje
Dubajaus zoologijos sodas
Įvertinimas 9.7 - 3 apžvalgos
JAE, Dubajus
Gamta, Pramogos
atstumas: 9 km.
Žemėlapyje
Safa parkas
Įvertinimas 8.0 - 1 apžvalga
JAE, Dubajus
Aktyvus poilsis, Gamta
atstumas: 9.2 km.
Žemėlapyje
„Burj Al Arab“ viešbutis
Įvertinimas 9.3 - 4 apžvalgos
JAE, Dubajus
Architektūra, Gatvės, aikštės, apžvalgos aikštelės
atstumas: 9.6 km.
Žemėlapyje
Wild Wadi vandens parkas
Nėra atsiliepimų
JAE, Dubajus
Pramogos
apsilankymas: Mokama
atstumas: 9.8 km.
Žemėlapyje
KLAUSIMO ATSAKYMAS
Klausimų nėra