Willa Nalecz 3*– Atsiliepimai

2
Įvertinimas 10.010
pagrįstas
2 apžvalgų
10.0 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
10.0 Grynumas
10.0 Mityba
9.0 Infrastruktūra
Vila yra Zakopanės centre, penkios minutės pėsčiomis nuo pagrindinės gatvės – Krupowki, prie kelio į gražiausią Tatrų slėnį – Baltąjį slėnį (Dolinie Białego). Viešbutis „Belvedere“ yra už 20 metrų nuo vilos. Vila yra istorinis pastatas, kuriam beveik 80 metų.Daugiau →
аватар olgas-tkachuk
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 10.0
Vykdamas atostogauti ieš kojau atsiliepimų apie š ią vilą...ir nesė kmingai. Nusprendž iau, kad bū tinai paraš ysiu, kad kitiems bū tų lengviau orientuotis savo pasirinkime. Vila po generalinė s rekonstrukcijos – viskas nauja. Jauki namų atmosfera. … Dar ▾ Vykdamas atostogauti ieš kojau atsiliepimų apie š ią vilą...ir nesė kmingai. Nusprendž iau, kad bū tinai paraš ysiu, kad kitiems bū tų lengviau orientuotis savo pasirinkime.
Vila po generalinė s rekonstrukcijos – viskas nauja. Jauki namų atmosfera. Kambarį turė jome trims, jis tiesiog didž iulis, aukš tomis lubomis ir trimis langais. Smuklė , kuri yra ir valgomasis, dekoruota Goral stiliumi (viskas iš medž io, originalios fakelinė s lempos, š vieč iantys netikri langai – dekoratyviniai elementai), keramikiniai indai, kurie taip pat niekuo neiš siskiria iš pateikto stiliaus. Valomas kasdien. Skanus naminis maistas, draugiš kas personalas, atsakė į visus mū sų praš ymus. Į sikū rę s centrinė je Zakopanė s dalyje, 10-15 minuč ių pė sč iomis iki Krupowka. Š alia „Belvedere“, kur galima iš simaudyti baseine, iš simaudyti pirtyje (ž inoma, už papildomą mokestį ). Vakare po trasų labai patogu! Liko tik teigiamos emocijos! Jei grį š iu į Zakopanę , tai tik č ia. Ač iū už ž iemos stebuklų š alį !
аватар va.no.na
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 10.0
Visiš kai atitinka ankstesnę apž valgą , didž iulė "+" vieš buč io vieta, 5 minutė s iki Krupowki (pagrindinė s gatvė s), yra nedidelė automobilių stovė jimo aikš telė … Dar ▾ Visiš kai atitinka ankstesnę apž valgą , didž iulė "+" vieš buč io vieta, 5 minutė s iki Krupowki (pagrindinė s gatvė s), yra nedidelė automobilių stovė jimo aikš telė


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Zakopanės slidinėjimo regionas
Įvertinimas 8.0
Lenkija, Zakopanė
Aktyvus poilsis, Gamta
Bialka Tatrzanska
Įvertinimas 8.0
Lenkija, Zakopanė
Aktyvus poilsis, Gamta
Gubalovkos kalnas
Įvertinimas 7.0
Lenkija, Zakopanė
Aktyvus poilsis, Gamta

Вилла расположена в центре города Закопане, в пяти минутах ходьбы от главной улицы - Крупувки, у дороги к самой красивой татранской долине – Долине Белого (Dolinie Białego). В 20 метрах от виллы находится отель Belvedere. Вилла является историческим зданием, ему почти 80 лет.

Vieta 10 минут ходьбы от лыжных трамплинов и спортивного центра. 20 минут ходьбы от склона Носаль.
Viešbutyje

Ресторан, оформленный в традиционном стиле. Зал с камином.

Круглосуточная стойка регистрации, семейные номера.

  • nemokamas wi-fi
Bolalar uchun
Kambarių aprašymas

Всего 28 номеров.

  • vonia / dušas
  • kabelinė/palydovinė televizija
  • internetas wi-fi  FREE 
Adresas ul. Zająca 10; 34-450 Zakopane
Telefonai: тел.018 20 636 40
моб. +48 514 696 701
факс 018 20636 40
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Willa Nalecz
Klausimai ir atsakymai