City SM 3*– Atsiliepimai

6
Įvertinimas 8.210
pagrįstas
6 apžvalgų
№1 viešbučio reitinge Krokuva
8.3 Skaičius
7.8 Aptarnavimas
8.7 Grynumas
7.7 Mityba
6.7 Infrastruktūra
Viešbutis City SM 3 * yra miesto centre, netoli pagrindinių greitkelių (Zakopane Nr. E77, Wieliczka Nr. E40).Daugiau →
аватар Lesya555
 •  keliavo prieš 6 metus
Įvertinimas 9.0
Vieš butis geras, kambariai š varū s, personalas mandagus, pusryč iai 4 ž vaigž duč ių . Jokių priekaiš tų , atitinka apraš ymą ir kainą ) … Dar ▾ Vieš butis geras, kambariai š varū s, personalas mandagus, pusryč iai 4 ž vaigž duč ių . Jokių priekaiš tų , atitinka apraš ymą ir kainą )
аватар leine.od
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 8.0
Nedidelis, gana patogus vieš butukas. Į sikū rę s ramioje, parko vietoje. Netoli vieš ojo transporto stotelė s ir keli prekybos centrai. Iki centro, tramvajumi, 20 min. važ iuoti (laikas). Aukš tų numeracija prasideda nuo "0". Tie. jei reikia eiti į treč ią aukš tą , lifte paspauskite "2". … Dar ▾ Nedidelis, gana patogus vieš butukas. Į sikū rę s ramioje, parko vietoje. Netoli vieš ojo transporto stotelė s ir keli prekybos centrai. Iki centro, tramvajumi, 20 min. važ iuoti (laikas).
Aukš tų numeracija prasideda nuo "0". Tie. jei reikia eiti į treč ią aukš tą , lifte paspauskite "2". Pirmą kartą buvo š iek tiek sutrikę s.
Kambariai š varū s, karš tas vanduo be pertraukų . Lova su dviem č iuž iniais, labai minkš ta! TV tik lenkiš ki kanalai. Bet televizijos laikas nepasiekia.
Maistas (š vediš kas stalas) kiekvienam skoniui ir spalvai. Gausybė mė sos, pieno patiekalų , karš tų ir š altų už kandž ių . Gė rimai, vaisiai. Sotū s pusryč iai garantuoti.
Apskritai labai geras pasirinkimas š alia centro.
аватар svkmdel
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 8.0
Vieš butis maloniai nustebino, buvo paskutinis marš rute. Vieta nebloga, ir nors labiau tiktų kokiam nors kurortiniam vieš buč iui, bet tiesiog pailsė ti po sunkios ekskursijos visai tinka. Centras ne taip toli, nors vaikš č ioti, ž inoma, negalima. Kilo problemų ieš kant savo kambario (vieš butis susideda iš dviejų pastatų , sujungtų perė jimu), bet tai daugiau mū sų kaltė : prieš ais liftą yra susiraš inė jimas tarp kambarių ir pastatų . … Dar ▾ Vieš butis maloniai nustebino, buvo paskutinis marš rute. Vieta nebloga, ir nors labiau tiktų kokiam nors kurortiniam vieš buč iui, bet tiesiog pailsė ti po sunkios ekskursijos visai tinka. Centras ne taip toli, nors vaikš č ioti, ž inoma, negalima.
Kilo problemų ieš kant savo kambario (vieš butis susideda iš dviejų pastatų , sujungtų perė jimu), bet tai daugiau mū sų kaltė : prieš ais liftą yra susiraš inė jimas tarp kambarių ir pastatų .
Argumentai "už ": rami zona-privatus sektorius; į domi vieš buč io „architektū ra“; erdvus kambarys; labai minkš tos lovos; geri pusryč iai. Minusai: ilgas ė jimas iki tramvajaus – vakare galima pasiklysti.
аватар ganne4ka
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 8.0
Vieš butis normalus, viskas š varu ir tvarkinga. Pusryč iai nė ra į mantrū s, bet pakankamai padorū s. jokių pretenzijų ) … Dar ▾ Vieš butis normalus, viskas š varu ir tvarkinga. Pusryč iai nė ra į mantrū s, bet pakankamai padorū s. jokių pretenzijų )
аватар afbudas
 •  keliavo prieš 14 metus
Įvertinimas 8.0
Iš vykome į ekskursiją autobusu pavadinimu „Magical Krakow“ kelionių organizatorius Mist Tour. Likome patenkinti tiek Krokuva, tiek vieš buč iu) To negalima pasakyti apie patį operatorių , tiksliau, jo atstovą - Maryaną . Jau seniai turizmo srityje nemač iau tokio nerū pestingo pož iū rio į klientus. … Dar ▾ Iš vykome į ekskursiją autobusu pavadinimu „Magical Krakow“ kelionių organizatorius Mist Tour. Likome patenkinti tiek Krokuva, tiek vieš buč iu) To negalima pasakyti apie patį operatorių , tiksliau, jo atstovą - Maryaną . Jau seniai turizmo srityje nemač iau tokio nerū pestingo pož iū rio į klientus. Tik keista, kai tokia didelė konkurencija. Į monė s turė tų daugiau dė mesio skirti savo darbuotojams. Juk klausimas ne kelionė s kainoje: š iandien nepatiko nelabai brangi kelionė į Krokuvą , aiš ku, kad brangų kelionių paketą pirksiu kitur.
Viskas tas pats, apie vieš butį . Yra viskas, ko reikia kelių dienų vieš nagei ir nuolatinė ms ekskursijoms. Viskas labai graž u, š varu ir tvarkinga. Savitarnos pusryč iai labai padorū s. Ač iū vieš butis. DIDELIS AČ IŪ Krokuvai, kad ji tokia, palyginti artima ir iš pirmo ž vilgsnio gimtoji, IS.
аватар 57888
 •  keliavo prieš 17 metus
Įvertinimas 8.0
Vieš butis yra toli nuo Krokuvos centro. (Net kiek sutrikome, kai važ iavome iš Krokuvos centro, į sė dome į ne tą autobusą ir než inojome kaip iš kito miesto galo iš važ iuoti iki 1 val. , net taksi prie autobuso laukė.2 valandas sustok, bet mes patys kalti). … Dar ▾ Vieš butis yra toli nuo Krokuvos centro. (Net kiek sutrikome, kai važ iavome iš Krokuvos centro, į sė dome į ne tą autobusą ir než inojome kaip iš kito miesto galo iš važ iuoti iki 1 val. , net taksi prie autobuso laukė.2 valandas sustok, bet mes patys kalti). Kambariai visi š varū s, tvarkingi, baldai š viež i, kambaryje viskas veikė : duš as, plaukų dž iovintuvas, visos lemputė s ir rozetė s. Patiko ir pusryč iai: deš relė s, kiauš iniai, darž ovė s, skrudinta duona, salotos, vaisiai, kava, arbata. Vieš butis tikrai labai tinkamas kelionei autobusu!
Отель


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Vavelio kalva
Įvertinimas 9.2
Lenkija, Krokuva
Architektūra, Gamta, Istorija, Religija
Turgaus aikštė
Įvertinimas 9.0
Lenkija, Krokuva
Architektūra, Gatvės, aikštės, apžvalgos aikštelės, Istorija
Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia
Įvertinimas 9.0
Lenkija, Krokuva
Architektūra, Istorija, Religija

Отель Сити СМ 3* расположен в центре города, поблизости от главных шоссе (Закопане № E77, Величка № E40).

Viešbutyje

конференц-зал ресторан бар сауна солярий тренажерный зал автостоянка гаражи.

Kambarių aprašymas

35 номеров 1-, 2- и 3-местных; апартамент.

Klausimai ir atsakymai