Prima Park Hotel 3*– Atsiliepimai

3
Įvertinimas 8.010
pagrįstas
3 apžvalgų
9.3 Skaičius
9.3 Aptarnavimas
9.3 Grynumas
9.3 Mityba
8.3 Infrastruktūra
Viešbutis yra patogioje vietoje, prie įėjimo į Jeruzalę. Šalia viešbučio stoja miesto autobusai, o kelionė iki senamiesčio trunka apie 15 minučių. Viešbutis puikiai tinka norint pradėti keliones ir tyrinėti Jeruzalės lankytinas vietas.Daugiau →
аватар uhbujhbqyagr0309
 •  keliavo prieš 7 metus
Įvertinimas 9.0
Nuvaž iavau pirmą kartą ir už sisakiau kelionių kompaniją , registracija buvo tobula, nemoku kalbos, bet iš karto paskambino vieš buč io vadovei Larisa ir ji man padė jo visą laiką , už ką labai ač iū . kazkas vaziuoja i sventas vietas, du ar trys taksi labiau apsimoka. … Dar ▾ Nuvaž iavau pirmą kartą ir už sisakiau kelionių kompaniją , registracija buvo tobula, nemoku kalbos, bet iš karto paskambino vieš buč io vadovei Larisa ir ji man padė jo visą laiką , už ką labai ač iū . kazkas vaziuoja i sventas vietas, du ar trys taksi labiau apsimoka. Virtuvė puiki, š varu, kas buvo rytuose ž ino kaip svarbu rusui. Rū kiau ir galvojau, kad bus problemų . jokių problemų iš eiti į lauką ir rū kyti. Vieš butyje yra ž alių alyvuogių rož ių viskas gerai. Kambarys buvo tvarkomas kasdien, mokė naudotis kondicionieriumi, todė l miegojau š iltai ir komfortiš kai. Visi vieš buč io darbuotojai padė jo viskuo. Daž nai vaikš č iodavau iki centro dvi stotelė s. Jei bū siu Jeruzalė je, tai nakvosiu š iame vieš butyje. . Ir turiu geriausius prisiminimus apie likusius. Grigalius.
аватар Alex_classic
 •  keliavo prieš 8 metus
Įvertinimas 8.0
Prima Park yra neblogas 4* vieš butis, esantis prie į ė jimo į Jeruzalę iš Tel Avivo. Pakankamai arti centrinė s autobusų stoties, bet jei kas su lagaminais, tai arba taksi, arba tramvajus (tramvajai reguliariai kursuoja tiesiai prieš ais Prima Park vieš butį , bet iš jų nė ra triukš mo - tai modernū s tramvajai) . … Dar ▾ Prima Park yra neblogas 4* vieš butis, esantis prie į ė jimo į Jeruzalę iš Tel Avivo. Pakankamai arti centrinė s autobusų stoties, bet jei kas su lagaminais, tai arba taksi, arba tramvajus (tramvajai reguliariai kursuoja tiesiai prieš ais Prima Park vieš butį , bet iš jų nė ra triukš mo - tai modernū s tramvajai) . .
Jeruzalė s centrą – Mahane Yehuda turgų , Karaliaus Jurgio gatvę , Ben Yehuda gatvę ir kt. – pė sč iomis pasieksite per 30-40 minuč ių . Arba važ iuokite tuo pač iu tramvajumi keliomis stotelė mis. Senamiestį galima pasiekti ir tramvajumi – 5 minutė s nuo Jaffa vartų yra stotelė .
Aptarnavimas vieš butyje negirtinas – visas personalas draugiš kas ir svetingas. Yra nemokamas WI-FI.
Prima parko vestibiulis yra gana didelis, o restoranas yra labai didelis. Maisto pasirinkimas pusryč iams ir vakarienei buvo labai geras. Viskas skanu ir š viež ia.
Vieš buč io kambariai skirtingi – standartiniai ir geresni. Aš gyvenau aukš tesniajame. Dė l skaič iaus priekaiš tų nė ra. Viskas nauja ir š varu, yra mini baras, arbatos-kavos kampelis, seifas, patogus vonios kambarys. .
Rekomenduoju vieš butį turistams, kurie nori 4 * komforto už.3 kainą...Tiems turistams, kurie arba atvyksta iš sinuomotais automobiliais (lengva rasti vieš butį + nemokama automobilių stovė jimo aikš telė ), arba nesijaudina dė l bū tinybė s praleisti laiką kelias į pagrindines lankytinas vietas.
аватар vzlyottour
 •  keliavo prieš 9 metus
Įvertinimas 7.0
Vieš butis neblogas, tvarkingas, bet be prabangos. Vieš butyje yra 2 restoranai, vienas iš jų skirtas pusryč iams, didž iuliame š iltnamyje. Belaidis internetas vestibiulyje ir kambariuose yra nemokamas. Kambariai buvo atnaujinti ir labai graž ū s. Kambariuose yra viskas, ko reikia - plaukų dž iovintuvas, arbatos kampelis, mini baras (š aldytuvas), nemokamas belaidis internetas, nemokamas seifas registratū roje. … Dar ▾ Vieš butis neblogas, tvarkingas, bet be prabangos. Vieš butyje yra 2 restoranai, vienas iš jų skirtas pusryč iams, didž iuliame š iltnamyje.
Belaidis internetas vestibiulyje ir kambariuose yra nemokamas. Kambariai buvo atnaujinti ir labai graž ū s. Kambariuose yra viskas, ko reikia - plaukų dž iovintuvas, arbatos kampelis, mini baras (š aldytuvas), nemokamas belaidis internetas, nemokamas seifas registratū roje.
Vieš butis yra š alia tramvajaus stotelė s – 2 stotelė s iki miesto centro, 3 stotelė s iki senamiesč io.
Vieš butis siū lo kokybiš kas paslaugas.
Tinka verslininkams ir turistams, atvykstantiems aplankyti istorinių vietų .
ресторан в оранжерее реновированный Stsndard реновированный Stsndard реновированный junior suites реновированный junior suites


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Šventojo kapo bažnyčia
Įvertinimas 9.7
Izraelis, Jeruzalė
Architektūra, Istorija, Religija
Memorialas Yad Vashem
Įvertinimas 10.0
Izraelis, Jeruzalė
Istorija, Muziejai, paminklai ir paminklai
Getsemanės sodas
Įvertinimas 9.7
Izraelis, Jeruzalė
Istorija, Religija

Отель удобно расположен у въезда в Иерусалим. Городские автобусы останавливаются рядом с отелем, поездка до Старого города занимает около 15 минут. Отель идеально подойдёт для того, чтобы начать путешествовать и изучать иерусалимские достопримечательности.

Vieta 2,5 км от центра Иерусалима. 45 минут езды от аэропорта Бен Гурион.
Viešbutyje

Завтрак: ежедневно 6:30 – 10.00. Ужин: ежедневно 18:30 – 21:00.

Синагога, которая может вместить до 200 гостей.

Доставка еды и напитков в номер, круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, факс/ксерокопирование, доставка прессы.

Курение на всей территории запрещено.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • vidinis baseinas
 • konferencijų salė/pokylių salė
 • automobilių nuoma
 • saugus
 • nemokamas wi-fi
 • liftas
 • skalbiniai
 • kambariai nerūkantiems
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams
 • vaikiška lovelė  FREE 
 • auklė
Pramogos ir sportas Часы работы плавательного бассейна: Воскресенье: 11:00 – 23:00. Понедельник, среда и четверг: 6:00 – 11:00. Вторник: 6:00 – 21:00, пятница: 6:15 – 17:00, суббота: 8:00 – 17:00. Часы работы спортивного зала: Воскресенье: 12:00 – 22:00. Понедельник – пятница: 6:30 – 10:00. Пятница – суббота: 7:00 – 17:00.
 • sporto salė
 • ekskursijų organizavimas
Kambarių aprašymas

Всего в отеле 217 номеров, включая стандартные номера, номера повышенной комфортности и номера улучшенной категории. Размещаются в 8-этажном здании.

Kambariuose

Бесплатные автоматы для приготовления чая и кофе, мини-холодильник, многоканальное телевидение, сейф, бесплатный беспроводной Интернет, халаты и тапочки (кроме стандартных номеров).

Adresas 2 Vilnay Street, 95435 Jerusalem
Telefonai: Phone: 972-2-6582222, Fax: 972-2-6582211
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Prima Park Hotel
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Если Вам нужна помощь по уходу за ребенком, вы можете заказать услуги няни.