Domna Lakka 2*– Atsiliepimai

Baltai nudažytas viešbutis „Domna Lakka“ įsikūręs Mikėnų miesto centre, už 300 metrų nuo Mažosios Venecijos ir garsiųjų Mikėnų vėjo malūnų. Kompleksas yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo šurmuliuojančio salos naktinio gyvenimo. Megali Ammos paplūdimys yra už 900 metrų. Domna Lakka interjeras sukurtas Art Nouveau stiliumi, kuris paslėptas už tradicinio fasado. Tinka ramiam šeimos poilsiui.Daugiau →
Dar nėra atsiliepimų
Laukiama, kol kas nors
iš čia išeis gyvas
ir pridės apžvalgą.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Baltai nudažytas viešbutis „Domna Lakka“ įsikūręs Mikėnų miesto centre, už 300 metrų nuo Mažosios Venecijos ir garsiųjų Mikėnų vėjo malūnų. Kompleksas yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo šurmuliuojančio salos naktinio gyvenimo. Megali Ammos paplūdimys yra už 900 metrų. Domna Lakka interjeras sukurtas Art Nouveau stiliumi, kuris paslėptas už tradicinio fasado. Tinka ramiam šeimos poilsiui.

Vieta Domna Lakka yra vos už 800 metrų nuo senovinio Mikėnų uosto, o naujasis uostas yra maždaug už 4 km. Mikėnų tarptautinis oro uostas yra už 1,5 km.
Paplūdimio aprašymas Megali Ammos paplūdimys yra pėsčiomis nuo Mikėnų miesto centro, 600 metrų į pietus nuo miesto. Pavadinimas „Megali Ammos“ reiškia „didelis smėlis“. Tai ramus neperpildytas paplūdimys, jame daugiausiai lankosi tie, kurie atvyko į ekskursiją į netoliese esančią mokyklą. Paplūdimyje yra gultai ir skėčiai, siūlomos įvairios vandens sporto šakos. Tai gera vieta atsipalaiduoti ant smėlio arba tiesiog pasivaikščioti pakrante.
  • 3 ir toliau
  • miesto paplūdimys
  • smėlio paplūdimys
Viešbutyje

Jis siūlo kambarius be maitinimo.

  • automobilių stovėjimo aikštelė  FREE 
  • automobilių nuoma
  • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Kambarių aprašymas

Šį žavų viešbutį sudaro 7 kambariai su moderniais patogumais.

Kambariuose

Visose studijose yra oro kondicionieriai, puikiai įrengtos virtuvėlės su viryklėmis ir šaldytuvais. Į standartinę įrangą įeina televizorius ir seifas. Kai kuriose studijose yra balkonai, iš kurių atsiveria Mikėnų miesto vaizdai.

Adresas Lakka, Mikėnai, 84600, Graikija
DUK
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.