Viena geriausių atostogų dienų

2021 Lapkričio 21 Kelionės laikas: nuo 2021 Lapkričio 13 iki 2021 Lapkričio 20
Reputacija: +375.5
Pridėti kaip draugą
Parašyti laišką

Š iandien buvo nuostabi diena. Jei vakar nuė jau miegoti pavargusi ir norė jau pailsė ti. . . tai ryte pabudau su paš ė lusiu noru eiti pasisemti naujų potyrių . Ir tolyn einam. . . batiskafas, nardymas į jū rą gilumoje, ir maudynė s su kaukė mis. . . Tada naujoji Marina krantinė...Senas ž uvų turgus, kuriame didž iulis asortimentas kalmarų ž uvų , kreveč ių ir t. t. Nusiperki, o jie pas tave ant grotelių . Didelių kreveč ių kilogramas prasideda nuo 9 USD, mes paė mė me už.13 USD. Jie iš kart visa tai paruoš ė mū sų akivaizdoje. Tada kojos nuneš ė į jų turgų , kur buvo parduotuvė s su vaisiais. . . Mmmm. . . Seryozha mane iš ten iš traukė už rankos. Braš kė s didelė s ir saldž ios 2$, mangai 2.5$, o mano mė gstamiausia figa taip pat tik 2$ (Zaporož ė je vasarą kainavo maž iausiai 250 UAH). Po to važ iavome taksi, nusiderė jau 4$, kad nuvež tų iki vieš buč io (tai apie 20 km), galiausiai nuvaž iavome prie jū ros. Valgykite, pasitikite saulė lydį ir tiesiog mė gaukitė s š ios unikalios š alies š iluma.

Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Norėdami pridėti arba pašalinti nuotraukas į istoriją, eikite į šios istorijos albumas
Фото из Батискафа под водой. Кстати у них тоже был фотограф, который подплывал со стороны моря, и Фотал нас возле окна. У него был корм, и рыбок подплывало очень много. Но короткое видео + фото, цена 70$.Я отказалась, но были люди которые брали это все удовольствие.
Новая набер Марина
Рыба на рыбном рынке
Уже приготовили на гриле. Порция внушительная на кг, хватило наесться нам двом. Ребёнок не захотел почему-то.
Клубника, сочная, сладкая. Кушали с удовольствием. Цена 2$.Но с собой взять не получилось, потекла в дороге. Замазала все на свете (
Panašios istorijos
Komentarai (4) palikite komentarą
Rodyti kitus komentarus …
avataras