Royal Manotel 4*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 9.010
pagrįstas
1 apžvalgos
7.0 Skaičius
8.0 Aptarnavimas
9.0 Grynumas
10.0 Mityba
9.0 Infrastruktūra
„Hotel Royal“ yra patogus „Manotel“ viešbučių tinklo viešbutis, įsikūręs puikioje vietoje, Ženevos centre, tarp ežero ir JT būstinės, netoli pagrindinės geležinkelio stoties. Išskirtinis šio tradicinio viešbučio bruožas – kontrastingas klasikinio paveldo ir novatoriškų idėjų derinys. Nauja viešbučio išvaizda pasižymi neoklasikinės architektūros stiliumi ir neįprastu tauriosios medienos, brangaus marmuro ir pliušinių audinių deriniu, sukuriančiu namų šilumos, jausmingo komforto ir prieinamos prabangos atmosferą.Daugiau →
аватар karpenko5
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 9.0
Vieš butyje apsistojome komandiruotė s metu. Kaip ir viskas Š veicarijoje – brangu. Apie vieš butį : Kambariai dekoruoti prancū ziš ku retro stiliumi. Kambariai š varū s, bet neseniai atnaujinti. Didž iulis š io vieš buč io privalumas yra pusryč iai – asortimentas didž iulis (reikia pastebė ti, kad Š veicarijai tai reta), kokybė puiki. … Dar ▾ Vieš butyje apsistojome komandiruotė s metu. Kaip ir viskas Š veicarijoje – brangu. Apie vieš butį :
Kambariai dekoruoti prancū ziš ku retro stiliumi. Kambariai š varū s, bet neseniai atnaujinti. Didž iulis š io vieš buč io privalumas yra pusryč iai – asortimentas didž iulis (reikia pastebė ti, kad Š veicarijai tai reta), kokybė puiki.
Kambariuose yra kilpiniai chalatai ir š lepetė s.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI

„Hotel Royal“ yra patogus „Manotel“ viešbučių tinklo viešbutis, įsikūręs puikioje vietoje, Ženevos centre, tarp ežero ir JT būstinės, netoli pagrindinės geležinkelio stoties. Išskirtinis šio tradicinio viešbučio bruožas – kontrastingas klasikinio paveldo ir novatoriškų idėjų derinys. Nauja viešbučio išvaizda pasižymi neoklasikinės architektūros stiliumi ir neįprastu tauriosios medienos, brangaus marmuro ir pliušinių audinių deriniu, sukuriančiu namų šilumos, jausmingo komforto ir prieinamos prabangos atmosferą.

Vieta Viešbutis yra Ženevos centre, tarp ežero ir JT būstinės, netoli pagrindinės geležinkelio stoties.
Viešbutyje

* restoranas

* skalbiniai

* automobilių nuoma

* konferencijų salė

* pokylių salė

* verslo centras.

Kambarių aprašymas

Svečiams siūlomi 202 elegantiški kambariai ir liukso numeriai, užtikrinantys patogią ir prabangią viešnagę Šveicarijos sostinėje. Kiekviename kambaryje yra visi šiuolaikiniai patogumai - nuo oro kondicionieriaus, seifo ir mini baro iki palydovinės televizijos, telefono ir interneto prieigos, kai kuriuose kambariuose yra virtuvėlė.

Kambariuose

Vonios kambarys su plaukų džiovintuvu, oro kondicionierius, mini baras, palydovinė televizija, tiesioginis telefonas, bevielis internetas, seifas; kai kuriuose kambariuose yra virtuvėlės.

Klausimai ir atsakymai